AnasayfaArtvin'den HaberlerTRABZONSPOR FUTBOL OKULU BORÇKA’DA AÇILIYOR

TRABZONSPOR FUTBOL OKULU BORÇKA’DA AÇILIYOR

TRABZONSPOR FUTBOL OKULU BORÇKA’DA AÇILIYOR

 

Trabzonspor yeni yeteneklerini bulmak için kapılarını Borçka’da açıyor.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Trabzonspor Borçka Futbol Okulu kurucusu Osman Genç ile beraberinde heyeti kabul ederek, çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Ziyarette, Başkan Genç, Trabzonspor Futbol Okulları Koordinatörü Necati Özçağlayan ile Trabzonspor Borçka Futbol Okulu kurucusu olarak kendisi arasında söz konusu okulun Borçka’da protokol imzaladıklarını söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Vali Doğanay ise,  projenin Artvin’de bir ilki teşkil etmesi ve çocukların çok güzel bir faaliyet içinde kendilerini bulacak olması açısından önemli olduğunu söyledi.

Çocuklarımızın sosyalleşmesi, kötü alışkanlıklarından uzak durması ve topluma iyi bir birey yetişmesi anlamında önemli bir proje olduğunu belirten Doğanay, Trabzonspor Borçka Futbol Okulu projesinin Artvin’e ve Borçka’ya hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Trabzonspor Borçka Futbol Okulu kurucusu Osman Genç ise, projenin tüm Artvin halkına ve çocuklara hayırlı uğurlu olmasını temennisinde bulunarak, şunları söyledi :” Çok farklı bir Futbol Okulu konsepti hazırladık. Projemizin içerisinde Trabzonspor markasına uygun, Trabzonspor ruhunu taşıyan ve uygulama antrenmanların yanı sıra beslenme, psikoloji, kültür-fizik, yabancı dil, değerler kültürü, iletişim becerileri, kitap okuma gibi bir konsept hazırladıklarını ifade etmiştir. Ve ayrıca başta Sayın Valimiz olmak üzere projeye destek veren herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.