AnasayfaArtvin'den HaberlerSEÇKİN KURT VE EKİBİ, TİCARET ODASI YÖNETİMİ İÇİN ADAYLIKLARINI AÇIKLADI

SEÇKİN KURT VE EKİBİ, TİCARET ODASI YÖNETİMİ İÇİN ADAYLIKLARINI AÇIKLADI

SEÇKİN KURT VE EKİBİ, TİCARET ODASI YÖNETİMİ İÇİN ADAYLIKLARINI AÇIKLADI

 

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası seçim startı verdi.

CHP Eski İl Başkanlarından İş Adamı Seçkin Kurt Adaylığını Açıkladı.

Hayati Akbaş

ARTVİN-İş Adamı Seçkin Kurt, Tepe restoranında düzenlediği kahvaltılı basın toplantısında, Nisan ayında gerçekleşecek olan genel kurulda başkanlık için aday olacağını açıkladı.

Kurt’un, ekibiyle beraber açıklamalarında bulunduğu basın toplantısına Artvin’in yerel ve ulusal basın mensupları da katıldı.

Kurt Kahvaltı sonrası yaptığı açıklamada,  “İlimizi bizlere, bizleri de tüm Türkiye’ye tanıtmak için mücadele veren, bizleri aydınlatmak için çalışan ve haberdar eden, çok değerli basın mensubu arkadaşlarımız. Katılımınızdan dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyor ve hoş geldiniz diyorum” dedi.

Kurt açıklamasının devamında; “Bugün burada toplanmamızın nedeni; artık seçim gündemi içerisine girmiş bulunduğumuz ve Nisan ayı içerisinde gerçekleştirilecek olan Artvin Ticaret ve Sanayi Odası seçimleridir. Seçim süreci ve sonrasında çalışacağımız arkadaşlarımızla beraber, uzun zamandır sürdürdüğümüz taban çalışmaları sonucunda, birçok işadamı ve esnaf dostlarımızla sohbet etme fırsatı bulduk. Üyelerimizin, ekonomik açıdan her sektörde çok büyük sorunlarla karşı karşıya kaldığını dile getiren arkadaşlarımızın, çözüm noktasındaki ortak kanısı ise; kendilerini temsil etmesi gereken Artvin Ticaret ve Sanayi Odasında mutlak bir anlayış değişikliğine gitmek gerekliliği oldu.

Tam da bu noktada, bu anlayış değişiminin gerçekleşmesi için; oda içerisindeki yapısal hizmet ağını geliştirip, odamızın sadece üyelerimizin genel ihtiyacını karşılayan bir kurum kimliğinden çıkarılarak, şehrimizin bugün ki ve gelecekteki genel ihtiyaçlarını ve bütün sorunlarını dile getiren, projeler üreterek çözümler bulan, ilimizdeki bütün kamu kurumları ile üyelerimizin arasında, üyelerim lehine sağlam bir köprü kurarak, yalnızca seçim dönemlerinde değil her daim birlikte yürümek için; Nisan ayı içerisinde yapılacak olan oda seçimlerinde, çalışma arkadaşlarımla beraber aday olduğumuzu, siz değerli basın mensupları aracılığıyla tüm Artvin halkına ve esnaf dostlarımıza ilan ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu vesile ile ilimizde, geçmişte ve bugün görev yapan, tüm Artvin Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu başkanlarına, çalışma arkadaşlarına ve tüm oda personeline, ilimize ve ilgili ilçelerimize yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür eden Kurt, “Şunu da özellikle altını çizerek belirtmek istiyorum ki Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı seçim yarışında Artvin’imize hizmet etme noktasında, mutlaka arkadaşlarımızda olacaktır.

Bizler diyoruz ki gelin odamızda bir vizyon değişikliğine gidelim. İlimizde yapılması planlanan bütün yatırımlarla alakalı olarak, ilgili kuruluşlarla görüşüp, bu yatırımlardan Artvin esnafımızın azami şekilde faydalanmasını sağlayalım. Özellikle turizm ve eğitim alanında yeni projeler üreterek, bu projelerin hayata geçirilebilmesi için yoğun çaba harcayalım. Yani Ricacı değil, icracı oda olalım. Bu hizmet yarışının sonucu ne olursa olsun kazanan Artvin esnafı olsun çünkü Güçlü Esnaf demek; Gülen Esnaf, Gülen Esnaf demek; Mutlu Bir Şehir Demektir.

Bizler bu mutlu şehri yaratmak için elimizi taşın altına, yüreğimizi avuçlarınıza koyuyoruz. Karar siz değerli üyelerimizindir. Saygılarımızla” diyerek açıklamasını sona erdirdi.

Kurt açıklamasının ardından basın mensuplarının soruları yanıtladı.