AnasayfaArtvin'den HaberlerİSTANBUL TÜYAP’DA DÜZENLENEN EMİTT TURİZM FUARI SONA ERDİ.

İSTANBUL TÜYAP’DA DÜZENLENEN EMİTT TURİZM FUARI SONA ERDİ.

İSTANBUL TÜYAP’DA DÜZENLENEN EMİTT TURİZM FUARI SONA ERDİ.

FUARDA ARTVİN RÜZGÂRI ESTİ

Hayati Akbaş

İSTANBUL-Doğu Akdeniz ve Avrasya bölgesinin en büyük turizm buluşması olan EMİTT Turizm Fuarı TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde görücüye çıktı.

Fuara damgasını vuran stant ise Artvin standı oldu. Standa ilgi yoğundu. Artvin standına İSTAD adına Başkan Coşkun Karabal, Genel Sekreter Burcu Altunbayrak, Yön. Krl. Üyesi Hüseyin Altunbayrak ve Yön. Krl. Üyesi Ali Rıza Turan katılım gerçekleştirdi. Artvin Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi olan Hüseyin Altunbayrak Artvin Vakfı’nı da temsil görevini üstlendi. Stant da NENA dergisi ve Dünden Bugüne Arhavi ansiklopedisi de yerini aldı.

Fuara katılanlar arasında Artvin Vali Yardımcısı Önder Coşğun ve Artvin İl Turizm Müdürü Ömer Gümüş’te vardı. Bugünün anısına kendilerine İSTAD yetkilileri tarafından Dünden Bugüne Arhavi Ansiklopedisi hediye edildi. Artvin standını ziyaret edenler arasında HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özel, İstanbul Artvinliler Hizmet Vakfı Başkanı Mustafa Melek ve Artvinli sanatçı Bayar Şahin’de standı ziyaret etti.

İSTAD adına Başkan Coşkun Karabal “katılımın ve ilginin yoğun olduğu fuar Artvin’in tanıtımına ve turizmin gelişmesine katkı sağlayacaktır. Bu tarz fuarların daha sık gerçekleşmesini temenni ediyoruz” dedi..