AnasayfaArtvin'den HaberlerARHAVİ’DE KAR TEMİZLEME ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

ARHAVİ’DE KAR TEMİZLEME ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

ARHAVİ’DE KAR TEMİZLEME ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Arhavi Kaymakamı Şeref Aydın,  ilçe ve ilçeye bağlı köylerde kar temizleme çalışmalarına aralıksız olarak devam edildiğini söyledi.

Hayati Akbaş

ARHAVİ-Arhavi Kaymakamı Şeref Aydın,  ilçe ve ilçeye bağlı köylerde kar temizleme çalışmalarına aralıksız olarak devam edildiğini söyledi.

İlimiz genelini etkisi altına alan kar yağışı Arhavi’de de etkisini gösterdi.  Arhavi Kaymakamı Şeref Aydın, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, Arhavi’de ve ilçeye bağlı köylerde kar temizleme çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

Aydın, yaptığı açıklamada, “ilçemiz köylerinde etkili olan kar yağışı boyunca vatandaşları mağdur etmemek için Özel idare ekibimizle yoğun bir özveri içerisindeyiz. Kar temizleme çalışmalarının aralıksız devam ediyor. Köy yollarında karla mücadele çalışmaları kapsamında 2 greyder, 1 kepçe, 1 kanal kazıyıcı aracı,3 Kamyon ile 12 personel ile çalışma yürütüyoruz. Ana arterleri açık tutmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki günler içerisinde tüm köy ve mahallerimizde yapacağımız çalışmalar ile yolları açmaya çalışacağız. Vatandaşlarımızın bu konuda biraz daha sabırlı olmalarını rica ediyorum. Karla mücadelede çalışan tüm ekiplerimize de teşekkür ediyorum” şeklinde açıklamada bulundu.