AnasayfaArtvin'den HaberlerİSTAD HEMŞERİLERİNİ UNUTMUYOR

İSTAD HEMŞERİLERİNİ UNUTMUYOR

İSTAD HEMŞERİLERİNİ UNUTMUYOR

 

İSTAD Yeni Başkanımız Coşkun Karabal ve beraberinde İSTAD Yön. Krl. Üyeleri İstanbul Spor A.Ş Genel Müdürü İsmail Özbayraktar’ı makamında ziyaret ettiler


İSTANBUL
-Gurbetteki hemsehrilerini yalnız bırakmayan İSTAD Yeni Başkanı Coşkun Karabal ve beraberinde İSTAD Yön. Krl. Üyelerinden Hüseyin Altunbayrak, Tuncer Torunlar, Savaş Şivil ve Hakan Gür ile birlikte Arhavi’li İstanbul Spor A.Ş Genel Müdürü İsmail Özbayraktar’i makamında ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında dernek adına yeni Başkan Coşkun Karabal, “öncelikle İsmail beyi tebrik ediyorum. Böyle bir makamda Arhavili bir hemşerilerini görmekten gurur duyduk” dedi.

Ardından İstad ve faaliyetleri konusunda İsmail Özbayraktar ‘a bilgiler verdi. Ayrıca memleketten ve memleket sorunlarından da bahsettiler. Eski günleri yad ettiler. Atmacadan başlayıp eski bayramlara varıncaya kadar çeşitli konularda sohbet ettiler. Bu ziyaretten çok memnun kaldığını belirten İsmail Özbayraktar, İSTAD’I ve faaliyetlerini beğenerek takip ettiğini ve bundan sonrada İSTAD ailesini daha yakından takıp edeceğini ifade etti. Ayrıca yârdim edebileceği her konuda elinden geleni yapacağını da sözlerine ekledi. Sohbetin sonunda samimi pozlar veren her iki tarafta bu görüşmeden memnun ayrıldı. Ayrılmadan evvel bugünün anısına İsmail Özbayraktar’a “Dünden Bugüne Arhavi” ansiklopedisini ve NENA dergimizin 6. sayısını da hediye ettiler.

Ayrıca ziyaret sırasında bir sürprizle karşılaşan ekip, yine İstanbul Spor A.Ş bünyesinde Basın ve Yayın Müdürlüğü görevini yürüten Arhavi’li Murat Türker ile karşılaştılar. Kendisiyle tanışma fırsatı yakalayan ekip, bundan kaynaklanan memnuniyetlerini ifade ettiler.

HAYATİ AKBAŞ