AnasayfaArtvin'den HaberlerHOPASPOR’DA TRANSFERLER DEVAM EDİYOR

HOPASPOR’DA TRANSFERLER DEVAM EDİYOR

HOPASPOR’DA TRANSFERLER DEVAM EDİYOR

 

Hopa spor altyapısında yetişen ve geçen yıl Kelkitspor’da top koşturan Cenk Kasımoğlu Hopa spor da

HOPA’NIN EVLADI HOPASPOR’DA

Hayati Akbaş

HOPA- Hopa spor altyapısında yetişen ve geçen yıl Kelkitspor’da top koşturan Cenk Kasımoğlu 2017-2018 sezonunda Hopa spor da top koşturacak.

Hopaspor’da Şampiyonluk hedefinde bir nokta atışı daha yapıldı. Geçen sezon Kelkit Hürriyet B.Spor’da top koşturan Bal Ligi gol kralı Cenk Kasımoğlu memleketinin takımı A.Hopaspor ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Başkan Çakmak “Hopaspor’u hak ettiği 3 lige çıkarmak için yola çıktık”

A.Hopaspor alt yapısında yetişen ve A.Hopaspor forması giyen Cenk Kasımoğlu’nu mor beyaz renklere bağlamaktan mutlu olduklarını ifade eden Başkan Mubin Çakmak “Cenk kardeşimiz kulübümüze hayırlı olsun. Transfer çalışmalarına devam ediyoruz. Hocamızın verdiği raporlar doğrultusunda ihtiyaç duyulan mevkilere transferler yapacağız. Bu sezon bizim için önemli bir sezon. Tek hedefimiz var oda Hopa sporumuzun olması gereken yerde 3 ligde olmasıdır” dedi.

Kasımoğlu “Hopa’da olmaktan sen derece memnunum”

Cenk Kasımoğlu ’da Facebook sayfasında yayınladığı mesajla Hopaspor’da yıllar sonra yeniden mor beyazlı formayı giymekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Saygıdeğer Hopalı büyüklerim, çıktığımız bu onurlu ve meşakkatli yolda mevlamın yardımı ile şehir olarak hep beraber kenetlenip inşallah tarihi başarılarla dolu her zaman fark yaratan büyük Hopa Sporumuzu hedefe ulaştıracağız. Yeni oluşan yönetim kurulu ve başkanımıza beni tekrar Hopa Spor ailesine aldıkları için teşekkür ediyorum. Geçmişte futbol arenasında olan heyecan ve istem dışı olumsuzlukları geride bırakıp tüm tecrübemle gecemi gündüzüme katarak bir üst lige çıkmak için başkanımıza, yönetimimize ve Hopa halkına söz veriyorum. Farkında olmadan yanlış anlaşılmış veya hata yapmışsam büyük Hopa spor için her türlü fedakârlığa hazır olduğumu bilinmesini isterim. Başkanımızın güzel söylemi ile şanlı ve büyük Hopa sporumuzun kapısında bekçi olmak bile benim için onurdur şereftir. Hep beraber inşallah güzel günlere yürüyeceğiz. Gün birlik olma günüdür, gün kenetlenme günüdür. Hayat hep beraber gönlümüzce olsun” ifadelerini yazdı..

Ahmet Akatın ve Iğdır Arasspor sağ bek oyuncusu Emrah Toprak’ta Hopaspor’da

A.Hopaspor kulübü şampiyonluk hedefinde oluşturacağı kadrosuna hız kesmeden iki yeni ismi kattı. Geçen yıl Çayelispor ön libero ( orta saha ) Ahmet Akatın ve Iğdır Arasspor sağ bek oyuncusu Emrah Toprak ile birer yıllık sözleşme imzaladı.