AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN HOPASPOR YÖNETİMİ HOPAPORT’U ZİYARET ETTİ

ARTVİN HOPASPOR YÖNETİMİ HOPAPORT’U ZİYARET ETTİ

ARTVİN HOPASPOR YÖNETİMİ HOPAPORT’U ZİYARET ETTİ

 

Artvin Hopaspor Başkanı Mubin Çakmak ve Yönetim Kurulu üyeleri HOPAPORT’u ziyaret etti.

Hayati Akbaş

HOPA-Artvin Hopaspor kulübü yönetim kurulu 2017-2018 sezonu öncesi başkan Mubin Çakmak ile birlikte Kaymakam Görükmez, Hopa ve Kemalpaşa Belediye Başkanları, siyasiler ve STÖ’lere peş peşe bir dizi ziyarette bulundular.

Hopaspor Yönetimi kurum ve kuruluş ziyaretleri kapsamında HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer’i de ziyaret ettiler. Misafirlerini toplantı salonunda karşılayan Genel Müdür Özer konuklarına” Sizleri limanımızda görmekten büyük mutluluk duyduk, Hoş geldiniz” dedi.

Hopaspor Başkanı Mubin Çakmak sıcak karşılama için Genel Müdür Özer’e teşekkür ederek “Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Genel kurulumuzu ve yönetim kurulu görev dağılımını yaptık. Her bir arkadaşımızla başarı için elimizi taşın altına koyduk, kolları sıvadık ve yola çıktık. Yeni Hocamızla anlaştık, Hopa sporun hedefine ulaşması için transfer çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz.

Hopa gerçekten spordan siyasete, ticaretten turizme seve seve hizmet edilecek ülkemizin nadide özeliklerine sahip bir İlçe. Bizde işin spor ayağında yola çıktık ve bu sezon Hopa sporumuzu ilçemizin 7’den 70’e tüm vatandaşlarımızın kucaklamasını istiyoruz. Bunun yanında kurum ve kuruluşlarımızın da Hopaspor’a maddi ve manevi desteğini sağlamak içinde bu ziyaretlerde bulunuyoruz.

HOPAPORT İlçemizin için gerçekten önemli bir kurum. İstihdam yaratmada, çalışanlarına sağladığı imkânlarla ve özelikle sektör bağlantılı kişi ve işyerlerine sağladığınız imkânlarla bizim için bir değersiniz.  Bunun yanında spora-eğitime verdiğiniz desteklerde bizleri sevindiriyor. HOPAPORT her dönem Hopa spora sahip çıkmış ve desteklemiştir. Bizler bunun içinde teşekkür ediyoruz. Yeni dönemde sizleri şeref tribününde-yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer’de “Ciner grup Başkanımız sayın Turgay Ciner, her dönem Hopa spora destek olmuştur, Önceki Genel Müdürümüz Hopaspor Başkanlığı yapmıştır. Yani biz her ne kadar ticaretin yoğunluğunu yaşasak da sizlerle iç içe olduk ve desteğimiz hep oldu ve bundan sonrada olacak. Zor bir işi üstlendiniz ama sizlerde gördüğüm başarma azmi beni fazlasıyla sevindirdi. Gönülden başarılar diliyorum. Müsait olduğum her zaman o tribünde olacağım ve takımımızı destekleyeceğim. Ziyaretiniz için tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaret Başkan Mubin Çakmak’ın Genel Müdür Özer’e teşekkür plaketi vermesi ardından karşılıklı iyi niyet ve başarı temennileri ile  sona erdi.