AnasayfaArtvin'den HaberlerHOPASPOR’DA BİLAL ÇEBİ TRİBÜNLERİ COŞTURMAYA DEVAM EDİYOR

HOPASPOR’DA BİLAL ÇEBİ TRİBÜNLERİ COŞTURMAYA DEVAM EDİYOR

HOPASPOR’DA BİLAL ÇEBİ TRİBÜNLERİ COŞTURMAYA DEVAM EDİYOR

 

Hopa sporun Gol makinesi Bilal Çebi attığı gol sonrası Kazım Koyuncu’nun resmi bulunan tişörtü ile gol sevincini paylaşması “Bölgede Kanser hastalığına bir kezde sahalarda dikkat çekti” yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Hayati Akbaş

HOPA-Artvin Hopa sporun BAL Ligi 3 gruptaki liderliği devam ediyor. Her karşılaşmaya final havasında çıkan Hopa spor ’da Zagnos karşısında istediği oyunu sahada yansıtamaması taraftarın tepkisine neden olurken, zor da olsa sahadan 3 puanla ayrılması yüzleri güldürdü.

BİLAL ÇEBİ OYUNU İLE TRİBÜNLERDEN ALKIŞ ALIYOR

Artvin Hopa spor ‘da oynadığı karşılaşmalarda tribünlerin beğenisini kazanan Bilal Çebi grupta gol krallığını sürdürmeye devam ediyor. Oynadığı karşılaşmaları neredeyse boş geçmeyen Bilal Çebi Zagnos karşısında da takımının ilk golünü atatarak tribünlerin kendisini ayakta alkışlamasını sağladı.

KANSER HASTALIĞINA DİKKAT ÇEKTİ.

Bilal Çebi attığı gol sonrası kanser hastalığına dikkat çekmek için formasının altına giydiği Tişörtte kanser hastalığından hayatını kaybeden Hopa’lı sanatçı Kazım Koyuncuyu tribünlere göstermesi bir farkındalık yaratma adına takdir topladı.

Golünü attıktan sonra üzerinde Kazım Koyuncu resmi olan tişörtüyle tribünlere koşan Çebi yaptığı açıklamada ; “Golü Kanser tedavisi görenlere ve başta Kazım Koyuncu olmak üzere kanserden kaybettiğimiz tüm canlara armağan ediyorum” dedi.