AnasayfaArtvin'den HaberlerHOPASPOR TARAFTAR GRUBUNDAN NANO’YA TEŞEKKÜR

HOPASPOR TARAFTAR GRUBUNDAN NANO’YA TEŞEKKÜR

HOPASPOR TARAFTAR GRUBUNDAN NANO’YA TEŞEKKÜR

 

Hopaspor taraftar grubu Şehrin Azizleri efsane futbolcu NANO’yu unutmadı.

Hayati Akbaş

HOPA-Artvin Hopa sporun BAL Ligi 3 gruptaki liderliği devam ediyor. Her karşılaşmaya final havasında çıkan Hopa spor’da Zagnos karşısında istediği oyunu sahada yansıtamaması taraftarın tepkisine neden olurken, zor da olsa sahadan 3 puanla ayrılması yüzleri güldürdü.

NANO UNUTULMADI.

Hopa spor Zagnos karşılaşması öncesi Hopa Atmaca Arena renkli görüntülere sahne oldu. Yıllarını Hopa sporda futbolcu, teknik direktör ve yönetici olarak veren efsane futbolculardan Engin Aliefendioğlu (NANO)’na Şehrin Azizleri taraftar grubu tarafından teşekkür çiçeği verildi. Taraftar grubu başkanı İdris Akbıyık “Hopa seni unutmadı, unutmayacak seninle gurur duyuyoruz. Biz bugün bu güzellikleri yaşıyorsak bil ki bunda senin on yıllarca verdiğin emeklerin payı büyüktür. Teşekkür ediyoruz “ dedi.

Nano Şehrin Azizleri taraftar grubu tarafından yapılan bu jest karşısında hayli duygulu anlar yaşadı. Gruba teşekkür eden Nano “Sizinle gurur duyuyorum. Kar-kış-Yağmur demeden takımınızı deplasmanda dahi destekliyorsunuz. Hopa sporu başarıya da bu destek götürecektir. Ben de sizlere teşekkür ediyorum” dedi.