AnasayfaArtvin'den HaberlerHOPASPOR YÖNETİMİNDEN TSO’YA ZİYARET

HOPASPOR YÖNETİMİNDEN TSO’YA ZİYARET

HOPASPOR YÖNETİMİNDEN TSO’YA ZİYARET

 

Hayati Akbaş

HOPA-  Hopaspor Yönetimi TSO’yu ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek ile görüşme gerçekleştirdiler. Kulüp Başkanı Mübin Çakmak başkanlığında odayı ziyaret eden yöneticiler Hopaspor ’un yeni sezon hedefleri hakkında bilgi paylaşımında bulundular. Yapılan planlama kapsamında Hopa TSO tarafından da maddi ve manevi destek talepleri olduğunu ileten Çakmak, Ticaret ve Sanayi Odasının yanlarında olduğunu bilmek istediklerini ifade etti.

Ziyaretlerinden dolayı kulüp yöneticilerine teşekkür eden Akyürek  “maddi ve manevi olarak Hopaspor ‘un her zaman yanındayız. Ancak, Ticaret ve Sanayi Odasının yeni hizmet binasından kaynaklı borçlanma ve Odalar ve Borsalar Birliği’nin ‘bağış ve yardımda bulunma kriterleri’ ilgili genelge dolayısıyla maddi yardımda bulunulamayacağını” ifade etti.

Başkan Akyürek, karşılıklı iyi niyet çerçevesinde Hopa TSO olarak Hopa sporun her zaman yanında olacaklarını ve destekleyeceklerini ifade etti.

Hopaspor Başkanı Çakmak, kulübün her ihtiyacında Oda ile görüşeceklerini ifade ederek Oda başkanına forma hediye etti ve sıcak karşılama için teşekkür etti.