AnasayfaArtvin'den HaberlerHopa Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği Üyesi Fotoğrafçılar, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek ‘i ziyaret ettiler.

Hopa Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği Üyesi Fotoğrafçılar, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek ‘i ziyaret ettiler.

Hopa Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği Üyesi Fotoğrafçılar, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek ‘i ziyaret ettiler.

 

FOTOĞRAFÇILAR KEMALPAŞA BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ

 Hayati Akbaş

 HOPA-Hopa Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği Üyesi Fotoğrafçılar, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek ‘i ziyaret ettiler.

Kemalpaşa Beldesinin Tanıtımında emeği olan Hopa Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği Fotoğrafçıları, Fotoğraf dersleri çekimlerinde desteklerinden dolayı Kemalpaşa Belediyesi Başkanı Ergül Akçiçek’e teşekkür ettiler.  Ziyaretin Anısına da Karadeniz’in Cennet Bahçesi Kemalpaşa beldesinin, Güzel fotoğraflarından oluşan bir Fotoğraf hediye ettiler. Hediyeyi Hopa fotoğraf ve Sinema Amatörleri Kurucu Üyesi Şerife Tanrıkulu takdim etti.

Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek Fotoğrafları inceledikten sonra “Güzel Memleketin Güzel fotoğraflarını çok beğendiğini” dile getirerek Dernek üyelerine teşekkür etti.

Karşılıklı sohbetin ardından daha önceleri birçok etkinlikte beraberce çalıştıkları, bundan sonra da Kemalpaşa beldesinin tanıtımı için Fotoğrafçılardan destek beklediğini ifade eden Başkan Akçiçek “Kemalpaşa beldesinin Konumu itibariyle değil, doğal güzellikleriyle de fotoğrafçılar için bulunmaz bir mekândır. Beldemizde Tarımdan, Balıkçılığa birçok sektörde gelişme yaşanmaktadır. Bu nedenle Beldemizin Tanıtımına, dolayısı ile gelişmesine yardımcı olacak her türlü çalışmanın yanında olacağım” dedi.

Ziyaret fotoğraf çekimi ardından sona erdi.