AnasayfaArtvin'den HaberlerHOPASPOR 2’NCİ DEVREYE 3 YENİ TRANSFER YAPARAK HAZIRLANIYOR.

HOPASPOR 2’NCİ DEVREYE 3 YENİ TRANSFER YAPARAK HAZIRLANIYOR.

HOPASPOR 2’NCİ DEVREYE 3 YENİ TRANSFER YAPARAK HAZIRLANIYOR.

  1. Hopaspor 2’nci devreye Antalya kampı hazırlıkları ile devam ederken teknik heyetin verdiği raporlar doğrultusunda 3 yeni transfer yaptı.

Hayati Akbaş

HOPA- A. Hopa spor 2’nci devreye Antalya kampı hazırlıkları ile devam ederken teknik heyetin verdiği raporlar doğrultusunda 3 yeni transfer yaptı.

Artvin Hopa spor yöneticilerinden Adem Çakmak “Geçen Yıl Iğdır Ara sporda Gol Kralı olan ve bu yıl Söke sporda top Koşturan Forvet Hüseyin Çelik’i, Somaspor’dan, 3.Ligde 113 Maç ve Bal Liginde 48 Maç sol açık oynayan Mehmet Çiloğlan’ı ve Nijerya 1.Liginden orta saha oyuncusu Fidelis Iria attığımız bu imzalarla Hopaspor renklerine bağladık” dedi.

HÜSEYİN ÇELİK 

TFF 2.Lig’de 15 maça çıkmış, TFF 3.Lig’de 169 maça çıkmış, BAL liginde 32 maç oynamış geçen sezon gol kralı olmuş Forvet oyuncusu Hüseyin Çelik Söke spordan transfer eden A. Hopa spor Antalya kampına katıldı.

MEHMET ÇİLOĞLAN

TFF 3.lig’de 113 maça çıkmış BAL liginde 48 maçı olan Sol açık Mehmet Çiloğlan Soma spordan transfer edilerek A. Hopa sporun Antalya kampına katıldı.

FIDELIS IRIA

Nijerya 1.liginden transfer edilen Orta saha ve hücuma yönelik takıma katkı sağlayacak olan Fidelis Iria A. Hopaspor’un Antalya kampına katıldı.

.