AnasayfaArtvin'den HaberlerHOPA NURİ VATAN ANADOLU LİSESİ Z KÜTÜPHANE İLE TANIŞTI.

HOPA NURİ VATAN ANADOLU LİSESİ Z KÜTÜPHANE İLE TANIŞTI.

HOPA NURİ VATAN ANADOLU LİSESİ Z KÜTÜPHANE İLE TANIŞTI.

 

Nuri Vatan  Anadolu Lisesi’nde Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile  yapılan protokole bağlı olarak okuma kültürünü geliştirme ve yaygınlaştırma amaçlı Z Kütüphane açılışı Kaymakam Ferit Görükmez  tarafından yapıldı.

Hayati Akbaş

HOPA-Nuri Vatan  Anadolu Lisesi’nde Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile  yapılan protokole bağlı olarak okuma kültürünü geliştirme ve yaygınlaştırma amaçlı Z Kütüphane açılışı Kaymakam Ferit Görükmez  tarafından yapıldı.

Kaymakam  Ferit Görükmez, kitap, internet erişim, bilgisayar ve zeka geliştirici materyallerle yeni bir kütüphane konsepti oluşturarak, öğrencilerin ve vatandaşların kütüphanelerde teknolojik imkanlardan da üst seviyede yararlanılmasına imkan veren, rahat ve konforlu bir şekilde zaman geçirmeleri amaçlanmıştır.

Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez ve beraberindekiler, daha sonra okulun kantin açılışını yaparak,  okullarımızda bulunan bu tarz mekânların öğrencilerimizin ders saatlerinin dışında kalan sürelerini okulda geçirmeleri adına faydalı olduğunu söyledi.

Düzenlenen açılış törenine  Kaymakam Ferit Görükmez, Garnizon Komutanı Üsteğmen Erkan  Erol, İlçe Jandarma Komutanı Fatih Kalaycı,  İlçe Emniyet Müdür V. Gökhan Erdal,  Sahil Güvenlik Bot Komutanı Üsteğmen Umut Özdemir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai  Okul Müdürü,  Mehmet Gökmen Temalkaya, Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Güven, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Akyürek ve davetliler katıldı.