AnasayfaArtvin'den HaberlerHOPA KAYMAKAMI ÖZKAN’IN MİSAFİRLERİ VARDI

HOPA KAYMAKAMI ÖZKAN’IN MİSAFİRLERİ VARDI

HOPA KAYMAKAMI ÖZKAN’IN MİSAFİRLERİ VARDI

belediye-1

 

Emekli Vali Dursun Ali ŞAHİN, Hemşinliler Hizmet Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Necmettin Aydın ve üyeleri Kaymakam Mehmet Ali Özkan’ı makamında ziyaret etti.

HOPA-Emekli Vali Dursun Ali Şahin, Hemşinliler Hizmet Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Necmettin Aydın ve üyeleri Kaymakam Mehmet Ali Özkan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete Hopa TSO başkanı Osman Akyürek’te eşlik etti.

Ziyarette İlçenin sorunları dile getirilerek, görüş alışverişinde bulunuldu. Hemşinliler Hizmet Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Aydın, “Bizler metropollerde yaşayan insanlarız. Türkiye’ye dağılan Hemşinlileri bir araya toplamak ve ortak hareket etmek için çaba gösteriyoruz

Önemli olan sağlıklı ve birleştirici kararlar almak. Ülkemiz, içte ve dışta sıkıntılı bir dönemden geçiyor. Barışın, huzurun, birlikteliğin ve istikrarın sağlanması gerekiyor. Bu yönde vakfımız ülkemiz için çaba sarf edecektir. Bizler doğup büyüdüğümüz yeri unutmayarak ziyaret ettik” dedi..

Kaymakam Mehmet Ali Özkan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, misafirlere teşekkür etti.

HOPA BELEDİYESİNE DE ZİYARET

Emekli Vali Dursun Ali Şahin, Hemşinliler Hizmet Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Necmettin Aydın ve üyeleri Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan’ı da makamında ziyaret ettiler Buradaki ziyarete Hopa TSO başkanı Osman Akyürek’te eşlik etti.

Ziyarette vakıf Başkanı Necmettin Aydın başkan Cihan’a çalışmaları hakkında bilgi verdi ve Hopa Belediyesinin çalışmalarını da yakından takip ettiklerini ifade etti.

HAYATİ AKBAŞ

 

kaymakamlikbelediye-2