AnasayfaArtvin'den HaberlerDERECE’YE HEMŞEHRİ DESTEĞİ

DERECE’YE HEMŞEHRİ DESTEĞİ

DERECE’YE HEMŞEHRİ DESTEĞİ

1-1

 

TRABZON ARTVİNLİLER DERNEĞİNDEN VEDA YEMEĞİ

Akçaabat SGK İlçe Müdürlüğü görevinden Artvin SGK İl Müdürlüğü görevine atanan Kahraman Derece’ye Trabzon’daki hemşerileri veda yemeği düzenledi.

TRABZON-Akçaabat SGK İlçe Müdürlüğü görevinden Artvin SGK İl Müdürlüğü görevine atanan Kahraman Derece’ye Trabzon’daki hemşerileri veda yemeği düzenledi.

Artvin SGK İl Müdürü olarak yeni görevine başlayan Kahraman Derece’yi Trabzon’daki hemşerileri yalnız bırakmadı. Trabzon Artvinliler Derneği tarafından düzenlenen yemekte Kahraman Derece’ye plaket takdim edilerek yeni görevinde başarı temennisinde bulunuldu.

SGK Emin Ellere Teslim

Dernek Başkanı Ahmet Külekçi yemekte yaptığı konuşmada Derece’ ye  Trabzon’da hem derneklerine hem de hemşerilerine gösterdiği yakıl ilgi ve destekten dolayı teşekkür ederek, “SGK gibi çok önemli bir kurum Artvin’de emin ellere teslim. Değerli müdürümüze yeni görevinde başarılar dilerim” dedi.

Hemşerilerine Teşekkür Etti

Trabzon Artvinliler Derneği başkan ve yönetim kuruluna bu anlamlı organizasyondan dolayı teşekkür eden SGK Artvin İl Müdürü Kahraman Derece’de “Trabzon’da yaşayan hemşerilerimin dostluğu ve güveni bize cesaret ve güç katmıştır. Allah hepsinden razı olsun” dedi.

HAYATİ AKBAŞ

 

1-2 1-3