a
Artvinli'ler Hizmet Vakfı
AnasayfaArtvin'den HaberlerDSİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İÇ TETKİKLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

DSİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İÇ TETKİKLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

DSİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İÇ TETKİKLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

2017 yılı TÜRKAK Denetimi öncesinde TS EN ISO/IEC 17025 standardına göre iç denetimleri gerçekleştirildi

Hayati Akbaş

ARTVİN-DSİ Çoruh Projeleri 26. Bölge Müdürlüğünde Kalite Kontrol ve Laboratuvar Şube Müdürlüğünün 2017 yılı TÜRKAK Denetimi öncesinde TS EN ISO/IEC 17025 standardına göre iç denetimleri gerçekleştirildi.

Konuya ilişkin olarak DSİ 26.Bölge Müdürlüğü tarafından açıklamada bulunuldu. Açıklamada; “DSİ Çoruh Projeleri 26. Bölge Müdürlüğünde Kalite Kontrol ve Laboratuvar Şube Müdürlüğünün 2017 yılı TÜRKAK Denetimi öncesinde TS EN ISO/IEC 17025 standardına göre TAKK Dairesi Başkanlığından Baş Tetkikçi Kamuran Kılıç Yalçın, Bursa Bölge Müdürlüğü Kalite Kontrol ve Laboratuvar Şube Müdürlüğü Beton Laboratuvarı Sorumlusu Kemal Yavuz ve Ankara Bölge Müdürlüğü Kalite Kontrol ve Laboratuvar Şube Müdürlüğü Zemin Mekaniği Laboratuvar Sorumlusu İlknur Tuğba Kardeş tarafından iç tetkik gerçekleştirildi.

İç Tetkik Heyeti, Bölge Müdür Yardımcısı Süleyman Yılmaz ile birlikte Bölge Müdürümüz Celal Tokalak’ı makamında ziyaret ederek gerçekleşen tetkikle ilgili değerlendirme toplantısı yapıldı ve iç tetkik başarıyla tamamlandı. ” ifadelerine yer verildi.