AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN MEB ÖLÇME DEĞERLENDİRME VE UYGULAMALARI KURSU BAŞLATTI

ARTVİN MEB ÖLÇME DEĞERLENDİRME VE UYGULAMALARI KURSU BAŞLATTI

ARTVİN MEB ÖLÇME DEĞERLENDİRME VE UYGULAMALARI KURSU BAŞLATTI

İl Milli Eğitim Müdürlüğünce Ölçme Değerlendirme ve Uygulamaları Kursu Başladı

Hayati Akbaş

ARTVİN-Öğretmenlerin mesleki gelişimlerine katkı sunarak ilimizde eğitimin niteliğini geliştirmek ve eğitime hareket kazandırmak amacıyla Bakanlığın düzenlediği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünce organize edilen “Ölçme Değerlendirme ve Uygulamaları Kursu” 6 Şubat Pazartesi günü başladı.

Artvin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda başlayan kursun açılışında İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci, Milli Eğitim Şube Müdürleri Gürsel Seçkin ve Cüneyt Kamacı ile öğretmenler yer aldı.

Açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci, “Öğretmenlerimizin mesleki gelişimlerine katkı sunmak asli görevimizdir. Öğretmenlerimiz hangi konuda eğitim istiyorlarsa o alanlarda eğitimler düzenledik. Uygulamaya ve aktiviteye yönelik çalışmalar olması bizi başarıya götürdü. Bu faaliyetlere haziran ayında da devam edeceğiz. Ankara’dan gelerek bizlere katkı sunan değerli eğitimcilerimize ve katılım gösteren öğretmenlerimize teşekkür ederim.” dedi.

10 Şubat tarihine kadar devam edecek olan kurs programında eğitimciler Hatun Betül Özarkan, Ali Panal, Uğur Karasu ve Esen Aslan öğretmenlerle birlikte olacaklar.