AnasayfaArtvin'den HaberlerCUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, RİZE-ARTVİN HAVALİMANI ŞANTİYESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, RİZE-ARTVİN HAVALİMANI ŞANTİYESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, RİZE-ARTVİN HAVALİMANI ŞANTİYESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize-Artvin Havalimanı şantiyesi ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Geliştirme Vakfı Güneysu Konakları inşaat alanında incelemelerde bulundu.

Hayati Akbaş

RİZE- Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize-Artvin Havalimanı şantiyesi ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Geliştirme Vakfı Güneysu Konakları inşaat alanında incelemelerde bulundu.

Pazar İlçesi Yeşilköy mevkiindeki havalimanı inşaat alanında incelemelerinin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, şantiye çıkışında kendisini bekleyen vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ile Rize Valisi Erdoğan Bektaş eşlik etti.

GÜNEYSU KONAKLARI İNŞAAT ALANINDA İNCELEME

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize-Artvin Havalimanı şantiyesi inceleme programı öncesinde, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Geliştirme Vakfı Güneysu Konakları inşaat alanında da incelemelerde bulundu.

Yapılan örnek daireyi gezen ve yetkililerden bilgi alan Cumhurbaşkanı Erdoğan, inşaat alanından ayrılışında kendisini bekleyen işçilerle fotoğraf çektirdi ve vatandaşları selamladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve Rize Valisi Erdoğan Bektaş da eşlik etti.