AnasayfaArtvin'den HaberlerBAŞKAN KOCATEPE’DEN SPORCULARA ALTIN MADALYA

BAŞKAN KOCATEPE’DEN SPORCULARA ALTIN MADALYA

BAŞKAN KOCATEPE’DEN SPORCULARA ALTIN MADALYA

 

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe,  Artvin Belediye Güreş İhtisas Spor kulübü sporcularını çeyrek altın ile ödüllendirdi.

ARTVİN-Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe,  Ukrayna’nın Harkov şehrinde yapılan serbest güreş açık turnuvasına katılan 5 güreşçisiyle Türkiye’yi temsil eden Artvin Belediye Güreş İhtisas Spor kulübü sporcularını çeyrek altın ile ödüllendirdi.

Güreşlerde derece yapan Tahsin Öztürk, Kadem Öztürk, Muharrem Güneş altın madalya Kürşat Toramanoğlu, Can Gülçay ise gümüş madalya ile Artvin’e dönerek Türkiye’yi başarılı şekilde temsil etti.

Ukrayna’nın Harkov şehrinde 19-20 Kasım tarihlerinde 2001 – 2003 doğumlu serbest güreş açık turnuvası düzenlendi.  Türkiye’yi temsilen Artvin Belediyesi Güreş Spor İhtisas Kulübü 5 sporcusuyla katılarak 3 altın 2 gümüş madalya ile Artvin’e döndü.

Başkan Kocatepe, eski güreşçi olduğunu hatırlatarak sporcuları Türkiye’yi ve Artvin’i başarılı şekilde temsil ettikleri için tebrik ederek derece yapan sporcuları çeyrek altın ile ödüllendirip güreş ihtisas kulübü sporcularına da mont ve sporcu çantası hediye etti.

Güreş Antrenörü Zaza Vadridze, sporcularının müsabakalarda elde ettikleri büyük başarılardan dolayı mutlu olduğunu bu sporcuların ileride Türkiye Şampiyonu olabilecek yetenekleri olduğunu çalışmalarının bu yönde devam ettiğini belirterek emeği geçen başta Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’ye, Güreş İhtisas Kulübü başkanı Aydemir Akköy’e Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan’a kulüp yöneticilerine ayrıca sporcu ve ailelerine teşekkür etti.

Sporculara hediyelerini Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin yanı sıra Güreş İhtisas Spor Kulübü Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcı Aydemir Akköy, Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan,  İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Orhan Yazıcı, Antrenör Zaza Vardidze takdim etti.

Daha sonra Belediye Başkanlığı binası önünde sporcularla hatıra fotoğrafı çekinildi.

 

HAYATİ AKBAŞ