a
Artvinli'ler Hizmet Vakfı
AnasayfaArtvin'den HaberlerATATÜRK ORTAOKULU ÖĞRETMEN – OKUL AİLE BİRLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI

ATATÜRK ORTAOKULU ÖĞRETMEN – OKUL AİLE BİRLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI

ATATÜRK ORTAOKULU ÖĞRETMEN – OKUL AİLE BİRLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI

Arhavi Kaymakamı Şeref Aydın ilçede bulunan okullarda eğitim toplantıları kapsamında Atatürk Ortaokulunda öğretmenlerle ve okul aile birliği ile bir toplantı yaptı.

Hayati Akbaş

ARHAVİ- Arhavi Kaymakamı Şeref Aydın ilçede bulunan okullarda eğitim toplantıları kapsamında Atatürk Ortaokulunda öğretmenlerle ve okul aile birliği ile bir toplantı yaptı.

Toplantıya, Kaymakam Şeref Aydın ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürü V. Cavit Kerestacı, Okul Müdürü Şuayip Koparmal, Müdür Yardımcısı Bora DuymuŞ, Okul Aile Birliği Başkanı Okan Poyraz ve öğretmenler katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Kaymakam Aydın  bu tarz toplantıları bütün okullarda yapacağını ve bu toplantılarda kendisinin konuşmayacağını dile getirerek, “Sizler konuşacaksınız, biz ise sadece sizlerin sıkıntılarını ve önerilerini dinleyeceğiz.” dedi. Daha sonra Okul Müdürü Şüayip Koparmal, okul çevre düzenlemesi ve okul faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Okul Aile Birliği Başkanı Okan Poyraz, okulda yapmak istedikleri projelerini anlattı, projeler arasında bir gece düzenlemek istediklerini gelirini okulun eksikleri için kullanacaklarını belirtti. Toplantı tüm branş öğretmenlerinin kendi bölümleri ile ilgili sorunları karşılıklı anlatarak sorunların çözümü yolunda karşılıklı istişarelerde bulunuldu.

Kaymakam”  Atatürk Ortaokulunun ilçemizin lokomotif okullarından olduğunu belirterek, eğitimde sadece öğretmenlerimizin çabasına bırakılmaması gerektiğini, kolektif bir çalışma gerektiğini belirtti. Bundan dolayı okul aile birliği,  öğretmen, velilerimiz ile birlikte çaba sarf edilmelidir. Hedefimiz kaliteli eğitim ve başarıdır” dedi.

Toplantı soru görüş ve öneriler alındıktan sonra sona erdi.