AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN TSO VAKIFBAK İLE KREDİ PROTOKOLU İMZALADI

ARTVİN TSO VAKIFBAK İLE KREDİ PROTOKOLU İMZALADI

ARTVİN TSO VAKIFBAK İLE KREDİ PROTOKOLU İMZALADI

1-1

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası ile Vakıfbank arasında, Oda üyelerinin faydalanabileceği krediler için protokol imzalandı.

ARTVİN-Artvin Ticaret ve Sanayi Odası ile Vakıfbank arasında “KOBİ DOST” protokolü imzalandı. Artvin TSO Yönetim Kurulu Başkanı Kurtul Özel ve Vakıfbank Artvin Şube Müdürü Sema Olgun tarafından imzalanan kredi paketi çeşitli avantajları içeriyor.

Protokol ile Artvin Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı olan işletmeler, azami 100 bin TL limitli, 36 aya kadar 0,98 faiz oranı ile teminata dayalı kredi kullanabilecekler.

Şube Müdürü Sema Olgun yaptığı açıklamada; “Türkiye’nin kalkınmasında büyük rol oynadığına inandığımız yerel işletmelerin, Bankamızın desteği ile büyümesini istiyoruz. Bu doğrultuda hazırladığımız “Kobi Dost” kampanyamızla, teminata dayalı 0,98 faiz oranı ve 36 aya kadar vade seçenekleriyle işletmeler kerdi kullanabilecekler. Banka olarak bu kampanya ile reel sektöre daha fazla finansman sağlamak suretiyle ülke ekonomisine katkı yapmayı amaçlıyoruz” dedi.

Başkan Özel imzalanan protokol sonrası yaptığı açıklamada; “Özellikle nakit sıkıntısının yaşandığı bir dönemden geçildiğini belirterek, son dönemde durağan bir süreçten geçiyoruz. Ticaret ortamı gün geçtikçe güçleşiyor. Nakit sıkıntısının yaşandığı dönemlerde uygun kredi imkânlarından faydalanmak, geçiş dönemlerini atlatmak adına avantajlı olmaktadır. Bu anlamda İlimizdeki ticaret erbabının daha uygun kredilere kavuşması için çaba gösteriyoruz. Umarım bu kampanya birçok işletmeye faydalı olur” diye konuştu.

HAYATİ AKBAŞ

 

1-2