AnasayfaArtvin'den HaberlerARHAVİ MESLEK YÜKSEKOKULU BÖLÜM TEMSİLCİLERİNDEN BAŞKAN HEKİMOĞLU’NA ZİYARET

ARHAVİ MESLEK YÜKSEKOKULU BÖLÜM TEMSİLCİLERİNDEN BAŞKAN HEKİMOĞLU’NA ZİYARET

ARHAVİ MESLEK YÜKSEKOKULU BÖLÜM TEMSİLCİLERİNDEN BAŞKAN HEKİMOĞLU’NA ZİYARET

1-2

ZİYARET BAŞKANLIK MAKAMINDA GERÇEKLEŞTİ

ARHAVİ-Artvin Çoruh Üniversitesi Arhavi Meslek Yüksek Okulu öğrencileri Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nu ziyaret ettiler. Gerçekleşen ziyarette Başkan Hekimoğlu’nun yanı sıra Arhavi Meslek Yüksek Okulu Başkanı Sibel Şentürk ve okulun bölüm temsilcileri yer aldı.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette öğrenciler Başkan Hekimoğlu’na okul öğrencilerinin sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde yapmak istedikleri dilek ve taleplerini sundular. Başkan Hekimoğlu ise, Arhavi Meslek Yüksek Okulu ile her türlü aktivitede, programda geçmiş yıllardan bu yana bir uyum içerisinde çalıştıklarının altını çizerek bu dönemde de öğrencilerin istekleri doğrultusunda her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti. Öğrenciler küçük bir ilçe olmasına rağmen sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde büyük işler gerçekleştiren Arhavi Belediyesi’nin bu güzel çalışmalarından ötürü Başkan Hekimoğlu’nu tebrik ettiler.

Ziyaret sonunda memnuniyetini dile getiren Başkan Coşkun Hekimoğlu; “Gerçekleştirdiğimiz her türlü sosyal faaliyetlerimizde özellikle gençleri ön planda tutmaya çalışıyor, siz gençlerin sosyal aktiviteler içerisinde yer almanız için elimizden gelen desteği veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz. Arhavi bu bölgede ve hatta tüm Türkiye’de sanatsal, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle her zaman adını duyurmuş bir ilçe olmuştur. Bugün siz öğrencilerden bu güzel sözleri, takdiri alıyorsak demek ki bir şeyleri doğru yapıyoruz demektir. Bu nazik ziyaretiniz için siz öğrenci kardeşlerime ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

HAYATİ AKBAŞ

 

1-3
1-11-5