AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN TİCARET SANAYİ ODASI’NIN STANDINDA YOĞUN İLGİ

ARTVİN TİCARET SANAYİ ODASI’NIN STANDINDA YOĞUN İLGİ

ARTVİN TİCARET SANAYİ ODASI’NIN STANDINDA YOĞUN İLGİ

 

Artvin Kültür Sanat Ve Yöresel Ürünler Tanıtım Fuarı start verdi.  Artvin Ticaret Sanayi Odası’nın standına ise vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Valiliği ve Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen Çoruh Park’taki tanıtım günleri törenle açıldı. Birçok resmi kurum ve STK tarafından da katılım anlamında desteklenen etkinlikte, Artvin balı başta olmak üzere birçok yöresel ürün görücüye çıktı. İl merkezi ve ilçelerde üretilen el sanatları ürünlerinin de sergilendiği ve satışa sunulduğu etkinlik, halkın yoğun katılımıyla açıldı.

 

Artvin Ticaret Sanayi Odası’nın da stant açtığı etkinlikte, Oda faaliyetlerini ve hizmetlerini konu alan görseller ziyaretçilerle paylaşılacak. Etkinlik süresince Oda üyesi turizmcilerin konaklama tesislerine yönelik tanıtım materyalleri de dağıtılacak.

 

Program hakkında kısa bir açıklama yapan ARTSO Başkanı Kurtul Özel, halkın gösterdiği ilgiden memnuniyet duyduğunu belirterek, düzenlenen etkinliğin diğer sosyal aktivitelerle beraber, İlin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına hareket kazandırdığını söyledi.

 

Ufak tefek aksaklıkların ilk organizasyonlarda olabileceğini kaydeden Başkan Özel,  “Önümüzdeki yıl bunların telafi edilerek organizasyonun daha çok geliştirilmesi için bugünden çalışmalara başlamak gerekir” dedi.