AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN HOPASPOR YÖNETİMİNDEN TARAFTARINA VE SERHAT ARDAHANSPOR’ATEŞEKKÜR

ARTVİN HOPASPOR YÖNETİMİNDEN TARAFTARINA VE SERHAT ARDAHANSPOR’ATEŞEKKÜR

ARTVİN HOPASPOR YÖNETİMİNDEN TARAFTARINA VE SERHAT ARDAHANSPOR’ATEŞEKKÜR

 

Artvin Hopa spor Yönetim Kurulu yayınladığı Teşekkür mesajında “2017/2018 Futbol sezonunda Artvin Hopa spor kulübü olarak “Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir” sloganımızla futbol camiasına Artvin Hopa spor sevgimizi paylaşıyoruz” ifadelerine yer verildi.

Hayati Akbaş

HOPA– Artvin Hopa spor Yönetim Kurulu yayınladığı Teşekkür mesajında şu ifadelere yer verildi: “14.01.2018 Pazar günü zorlu kış şartlarında S.Ardahanspor deplasmanında takımımızı yalnız bırakmayan Tüm taraftarlarımıza   Hopa spor sevdalılarına teşekkür ediyoruz. Birlikte çok daha güçlüyüz.

S.Ardahanspor yönetim ve taraftarlarına misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. İlk günden son ana kadar Ardahan’da bizi yalnız bırakmayan Ardahan il emniyet müdür yardımcısı Sayın Okan Arslan beye ve ekibine teşekkür ediyoruz. Ebedi dostumuz S.Ardahanspor’la dostluğa yakışır şekilde maç oynanmıştır. S.Ardahanspor’a bundan sonraki maçlarında başarılar diliyoruz.

2017/2018 Futbol sezonunda Artvin Hopa spor kulübü olarak “Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir” sloganımızla futbol camiasına Artvin Hopa spor sevgimizi paylaşıyoruz”.