AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN HOPASPOR HOPADAN ÇAY İLE SPONSORLUK ANLAŞMASI İMZALADI

ARTVİN HOPASPOR HOPADAN ÇAY İLE SPONSORLUK ANLAŞMASI İMZALADI

ARTVİN HOPASPOR HOPADAN ÇAY İLE SPONSORLUK ANLAŞMASI İMZALADI

 

Başkan Mubin Çakmak “Renklerimizle bir, birlikte çok güzeliz” dedi.

Hayati Akbaş

HOPA-A.Hopaspor ile HOPADAN ÇAY arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. Kulüp merkezinde bir araya gelen HOPADAN ÇAY firma ortağı Aslan Tatar ile Hopa spor Başkanı Mubin Çakmak arasında
1 yıllık ana sponsorluk, forma göğüs ve stadyum reklam anlaşması imzalandı.

A.Hopaspor kulübü binasında, yönetim kurulu başkanı Mubin Çakmak ile birlikte ürün tanıtımı yapan Hopadan Çay,  A.Hopaspor kulübüne büyük katkı sağlayacak olan Hopadan Çay’ın üretmiş olduğu HOPASPOR ÇAY paketini tanıtımı da yapıldı..

Bölgede satış ağı kuran HOPADAN ÇAY ürünleri Marketler ve Bakkallardan temin edilebileceğini ifade eden Başkan Mubin Çakmak “Bütün marketlerden temin edebilecek HOPADAN ÇAY ve HOPASPOR ÇAY alanlar memleketimizin bir değerine destek vermiş oluyorlar. Aynı zamanda takımları olan Hopaspor’a da ayrıca yapılan bu anlaşma sonrası destek veriyorlar. Vatandaşlarımızın ve Hopa halkının bu konuda duyarlı olacağına inanıyor, birlikte güzel günler göreceğimizi temenni ediyoruz” dedi..

HOPADAN ÇAY şirket ortağı Aslan Tatar’da “Hopadan Çay ailesi olarak, A. Hopaspor’un Ana Sponsoru olduk. Bu sponsorluk kapsamında Hopadan Çay markamızın altında hediyelik ürün kategorisinde “A. Hopa spor Çay” üretimini gerçekleştiriyoruz. “A. Hopaspor Çay’dan elde edilecek gelirin bir kısmını A. Hopa spor kulübüne aktaracağız. Kulübümüzün buradan elde edeceği gelirle uzun lig maratonunda çok daha başarılı olmasını temenni ediyoruz.  Renklerimiz mor beyaz; ruhumuz, tadımız Hopadan çay” açıklaması yaptı.