ARHAVİ’DE FESTİVAL FUTBOL TURNUVASI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
TAKIMLARA OLAN SPONSOR VE FORMA DESTEĞİ DİKKAT ÇEKİYOR
Hayati Akbaş
ARHAVİ-45. Uluslararası Arhavi Kültür Ve Sanat Festivali sportif etkinlikler kapsamında organize edilen Futbol Turnuvası tüm hızıyla devam ediyor. Birbirinden iddialı takımlar kıyasıya mücadele ederken turnuvaya olan ilgi dikkat çekiyor.
Sahil spor kompleksi Arhavi spor halı sahasında oynanan maçlarda mahalle, köy ve arkadaş guruplarının oluşturduğu takımlar güçlü kadrolarıyla göz doldururken, sporseverlere de keyifli maçlar izletiyorlar.
Futbol turnuvasına katılan takımlarımıza olan sponsor ve forma desteği ise turnuvaya olan ilgiyi ortaya koyuyor. Takımlar ilçemizdeki işletmelerin sponsorluğunda hazırlanan formalarıyla turnuvaya ayrı bir boyut katıyor.
22 takımın katılımıyla gerçekleştirilen turnuva festival tarihine kadar sürecek. Arhavi spor halı sahasında oynanan birbirinden çekişmeli müsabakalara tüm sporsever halkımız davetlidir.