AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN BOĞALARINA DURMAK YOK

ARTVİN BOĞALARINA DURMAK YOK

ARTVİN BOĞALARINA DURMAK YOK

 

Artvin Belediye Spor Basketbol Takımı, Türkiye Basketbol 2.Ligi 9.haftasında Bornova Belediyesi deplasmanından galibiyetle döndükten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi maçı hazırlıklarına başladı.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Belediye Spor Basketbol Takımı, Türkiye Basketbol 2.Ligi 9.haftasında Bornova Belediyesi deplasmanından galibiyetle döndükten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi maçı hazırlıklarına başladı.

Artvin Belediye Spor Basketbol takımı 1.Lig parolası ile başladığı ligde oynadığı 8 müsabakada 7 galibiyet alarak bir maç eksiğiyle 15 puanla 3.sırada yer alıyor. 9 . Hafta sonunda, Artvin Belediye Spor Basketbol Takımı ligde çıktığı 8 maçta 582 sayı üretirken potasında 481 sayı görerek ligin en az sayı yiyen takımı konumunda.

Artvin Boğaları, Türkiye Basketbol 2.Ligi 10. Haftasında 701 sayı ile Serra Sünger İnegöl Belediye spor ve Işık Spordan sonra ligin en çok sayı üreten takımı İstanbul Teknik Üniversitesiyle 18 Aralık Pazartesi günü saat 14.00’da karşılaşacak. Bu önemli maça tüm hemşerilerimizin davet ediyoruz.

 Bir Zamanların Efsane Takımı İTÜ’yü Konuk Ediyoruz

Türk basketbolunun efsane takımlarından olan, 60’lı 70’li yıllara damgasını vuran İTÜ Türkiye liglerinde 5 şampiyonluk ile en çok şampiyonluk yaşayan ilk 4 takım arasında yer alıyor. İTÜ 4. sırayı yine Türkiye Basketbol liginde 5 şampiyonluğu bulunan Galatasaray Spor Kulübü ile paylaşıyor.