AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN BOĞALARI İNEGÖL BELEDİYESİYLE KARŞI KARŞIYA GELİYOR

ARTVİN BOĞALARI İNEGÖL BELEDİYESİYLE KARŞI KARŞIYA GELİYOR

ARTVİN BOĞALARI İNEGÖL BELEDİYESİYLE KARŞI KARŞIYA GELİYOR

 

Artvin Boğaları Serra Sünger İnegöl Belediye spor Maçı Hazırlıklarına Başladı

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Belediye Spor Basketbol Takımı, Türkiye Basketbol 2.Ligi 14.haftasında konuk olacağı Bursa Temsilcisi Serra Sünger İnegöl Belediye spor  maçı hazırlıklarına başladı.

Artvin Belediye Spor Basketbol takımı 1.Lig parolası ile başladığı ligin ilk yarısının son maçında Bilecik Belediyesini 88-69 mağlup ederek devreye 11 galibiyet 1 mağlubiyet alarak 23 puanla zirvede tamamladı.

Artvin Boğaları Bilecik Belediyesi deplasmanından, Artvin’e geri dönmeden 13 Ocak Cumartesi saat 18.30’da karşılaşacağı Serra Sünger İnegöl Belediyespor maçı için Bursa’ya giderek Tofaş Spor Salonunda maç hazırlıklarını gerçekleştiriyor.

Antrenman sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Koç Şahin Ateşdağlı;” Bu sene genç ama dinamik bir takım oluşturduğumuzu düşünüyorum. İlk yarı boyunca çalışmalarımızı program dahilinde başarı ile sürdürdük. Şu an ilk yarı itibari ile hedeflediğimiz noktadayız. Ancak daha uzun ve zorlu bir yol var. Önemli olan ligin sonunu iyi oynamak. Bu nedenle gevşemeden çalışmaya devam etmemiz gerekiyor.” dedi.