AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN BELEDİYESİ’NDEN SONBAHAR TEMİZLİĞİ

ARTVİN BELEDİYESİ’NDEN SONBAHAR TEMİZLİĞİ

ARTVİN BELEDİYESİ’NDEN SONBAHAR TEMİZLİĞİ

1-1

Artvin Belediyesi, İl merkezinde genel temizlik çalışması gerçekleştirdi.

ARTVİN-Artvin Belediyesi, İl merkezinde genel temizlik çalışması gerçekleştirdi. Artvin Belediyesi ekiplerince yürütülen çalışmalar kapsamında merkezdeki tüm mahallelerde, mesire alanlarında ve anayol kartellerinde çöp, gazel gibi çevre temizlik çalışması yapıldı.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe çalışmalar hakkında yaptığı açıklamada çalışmaları devam eden önemli projelerin yanında belediye olarak rutin çalışmalarla da hizmetlerin devam ettiğini belirtti.

Başkan Kocatepe, “ Sonbahar mevsiminin sonuna doğru yaklaştığımız bu günlerde ekiplerimiz şehir merkezinde genel bir temizlik çalışması yürütüyor. Çalışmalar kapsamında başta yol güzergâhları, mesire alanları olmak üzere 7 mahallemizde çöp toplama, ağaç yapraklarının oluşturduğu gazel birikintileri, yollara gelen dal temizliği ve çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştiriyor.

Çalışmalarımız kapsamında kış ayına hazırlıkta yapıyoruz. Bunun için ana yol üzerlerinde ki mazgalları yeniliyoruz. Kar veya yağmurlarla yollarımız artık su kanalına dönmeyecek.  Bir taraftan mazgallar yenilenirken bir taraftan da bozulan parke taşlarını da onararak vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz.

Üst Haypet’te Parke Çalışması Başladı

Alt Haypet ve Üst Haypet bağlantı kısmında yolda ki inşaat çalışmaları dolayısıyla bozulan yerde parke çalışmamız başladı. Bağlantı yolda ise son aşamaya geldik diye biliriz. Bir kaç noktada dolgu çalışması yapıldıktan sonra beton döküp en kısa sürede hizmete açacağız.

Belli kesimlerin karalama ve boş laflarına bakmaksızın bizler bu şehre hizmet için her konuda ve her alanda çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Çünkü bizler buraya birileriyle laf siyaseti yapmaya değil, yıllardır birçok hizmetten bırakılmış bu şehre hizmet için geldik.”

HAYATİ AKBAŞ

1-2 1-3 1-4 1-5