AnasayfaArtvin'den HaberlerARHAVİ’DE İLÇE ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ SEÇİMİ YAPILDI

ARHAVİ’DE İLÇE ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ SEÇİMİ YAPILDI

ARHAVİ’DE İLÇE ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ SEÇİMİ YAPILDI

1-1

Arhavi’de “Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Projesi” kapsamında 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı İlçe Öğrenci Temsilcisi seçimi yapıldı.

ARHAVİ-Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı ile Bakanlığın arasında imzalanan protokolle uygulamaya konulan “Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Projesi” kapsamında 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı İlçe Öğrenci Temsilcisi seçimi yapıldı.

İlçe Öğrenci Temsilcisi Seçimi Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu Konferans Salonunda gerçekleştirilen İlçe Öğrenci Temsilcisi seçiminde; İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Cavit Kerastacı, Atatürk Ortaokulu Müdürü Şuayip  Koparmal, Mehmet  Nazif Günal İlkokulu Müdürü Yılmaz Altanlar ve Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu Müdürü Süleyman Hilmi Güney Seçim Komisyonu olarak görev yaptılar.

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü İsmail Ayar, Nuri Özaltın 75. Yıl Ortaokulu Müdürü Osman Akgün ve Ertuğrul Kurdoğlu Fen Lisesi Müdür Yardımcısı Çağatay Akhanlı’nın Sandık Kurulu olarak görev yaptığı İlçe Öğrenci Temsilcisi Seçimine; Furkan Akkaya (Hüseyin Gürkan Anadolu Lisesi), Bedirhan GÜL (Arhavi Anadolu Lisesi), İ. Hamza Çevik (Ertuğrul Kurdoğlu Fen Lisesi), Ekrem Güven (Orhan Yücel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi), Kemal Öztabak (Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi), Yunus Pilge (Kanuni Anadolu İmam Hatip Lisesi), Fatma Sevde Duman (İmam Hatip Ortaokulu), Yiğit Zaim (Atatürk Ortaokulu), Baran Özbaş (Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu), Ömer Can Erkan (Cumhuriyet Ortaokulu), Sudenaz Halil (Nuri Özaltın 75. Yıl Ortaokulu), Ayça Rana Yılmaz (Hacılar Ortaokulu), Kıray Zaim (Mehmet Nazif Günal İlkokulu), Gökçe Atabay (Cumhuriyet İlkokulu) Aday olarak katıldılar.

Yapılan propaganda konuşmalarının ardından gerçekleştirilen  oylama sonucunda; Yiğit Zaim İlçe Temsilcisi, İrfan Hamza Çevik Üye, Yunus Pilge Üye, Ayça Rana Yılmaz Üye, Fatma Sevde Duman Üye olarak seçildiler.

HAYATİ AKBAŞ

1-2 1-3 1-4 1-5 1-6 1-7