AnasayfaArtvin'den HaberlerARHAVİ BELEDİYESPOR KENDİ SAHASINDA FINDIKLI SPOR’U MAĞLUP ETTİ

ARHAVİ BELEDİYESPOR KENDİ SAHASINDA FINDIKLI SPOR’U MAĞLUP ETTİ

ARHAVİ BELEDİYESPOR KENDİ SAHASINDA FINDIKLI SPOR’U MAĞLUP ETTİ

 

TVF 1. LİG: ARHAVİ BELEDİYESPOR: 3 – 0: FINDIKLI SPOR

Hayati Akbaş

ARHAVİ-Voleybol Erkekler 1. Ligi B Grubu’nda mücadele eden voleybol takımımız Arhavi Belediye spor kendi evinde Fındıklı Sporu ağırladı. Arhavi spor salonunda oynanan karşılaşmayı temsilcimiz 3-0 kazanırken, karşılaşmayı ilçemizde bulunan Artvin Milletvekili İsrafil Kışla ve ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu’nun yanı sıra ilçe kaymakamı Hasan Ongu, Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu ve kalabalık bir taraftar topluluğu takip etti.

Geçtiğimiz hafta tokat deplasmanında alınan mağlubiyetin ardından zorlu Fındıklı spor maçına hazırlanan temsilcimiz Arhavi Belediyespor ligin iddialı takımlarından biri olduğunu bir kez daha kanıtladı. Moral motivasyonu sağlayıp iyi bir oyun ortaya koyan filenin atmacaları, ligin yine güçlü takımlarından Fındıklı Sporu kendi evinde 3-0 yenmesini bildi.  Yoğun bir seyirci desteği ile oynanan maçın setleri 25-22, 25-14, 25-22’lik skorlarla temsilcimiz lehine sonuçlandı.

Temsilcimiz bu galibiyetle ligde 2. sıradaki yerini korumuş oldu. Arhavi Belediye spor ligin 12. Haftasında 16 Aralıkta Ordu deplasmanında Akkuş Belediye takımı ile karşılaşacak.