AnasayfaArtvin'den HaberlerYILMAZ ÖZDİL İMZA GÜNÜNDE ARTVİNLİ OKURLARIYLA BULUŞTU

YILMAZ ÖZDİL İMZA GÜNÜNDE ARTVİNLİ OKURLARIYLA BULUŞTU

YILMAZ ÖZDİL İMZA GÜNÜNDE ARTVİNLİ OKURLARIYLA BULUŞTU

 

Sözcü Gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, Artvin ARTRİUM AVM’de bulunan D&R’de Kitap evinde, yayınlandığı günden itibaren gördüğü büyük ilgiyle satış rekorları kıran Ulu Önder Atatürk’ü anlattığı ‘Mustafa Kemal’ isimli kitabını için sevenleriyle imza gününde bir araya geldi.

Hayati Akbaş

ARTVİN-Sözcü Gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, Artvin ARTRİUM AVM’de bulunan D&R’de Kitap evinde, yayınlandığı günden itibaren gördüğü büyük ilgiyle satış rekorları kıran Ulu Önder Atatürk’ü anlattığı ‘Mustafa Kemal’ isimli kitabını için sevenleriyle imza gününde bir araya geldi.

Gazeteci-Yazar Yılmaz Özdil, son kitabı ‘M. Kemal’ için Artvin’de imza günü düzenledi. Uzun kuyrukların oluştuğu imza gününde Özdil, okurlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Artvin ARTRİUM AVM’de bulunan D&R’de Kitap evinde Kırmızı Kedi Yayınevi’nin düzenlediği imza günü, her şehirde olduğu gibi Artvin’de de büyük ilgi gördü.

Artvinli kitapseverler, sabah erken saatlerden itibaren ARTRİUM AVM’de akın etti. Kitap Fuarında uzun kuyruklar oluşturan Özdil okurları, kitaplarını imzalattıktan sonra yazarımızla anı fotoğrafı da çektirdi.

Kitaplarını imzalatmak için kuyruktaki sıranın kendilerini gelmesini uzun süre bekleyen Artvinli , “Mustafa Kemal için buna değer” dediler.

Yılmaz Özdil’in “Mustafa Kemal’i anlatmak boynumuzun borcudur” dediği, 10 yıllık araştırma sırasında 7 bin sayfa not tutarak yazdığı kitabı “Mustafa Kemal”, 520 sayfadan oluşuyor. Kitap, Mustafa Kemal’in Osmanlı ordusunda görevli bir askerken 1.Dünya Savaşı’nda görev aldığı Çanakkale cephesinde olmak üzere sosyal hayatta gerçekleştirdiği reformları ele alırken, gündelik hayatından da kesitler sunuyor.

İmza günü saatinden çok daha önce sıraya giren Özdil okurları, uzun süre beklemeyi göze alarak kitaplarını Özdil’e imzalattı.