AnasayfaArtvin'den HaberlerVOLEYBOL 2.LİG’TE ARHAVİ BELEDİYESİ RÜZGÂRI ESİYOR

VOLEYBOL 2.LİG’TE ARHAVİ BELEDİYESİ RÜZGÂRI ESİYOR

VOLEYBOL 2.LİG’TE ARHAVİ BELEDİYESİ RÜZGÂRI ESİYOR

 

Türkiye Voleybol Federasyonu 2. Lig de Arhavi’yi başarı ile temsil eden bay ve bayan voleybol takımları emin adımlarla ilerliyor. 

ARHAVİ-Türkiye Voleybol Federasyonu 2. Lig de İlçeyi başarı ile temsil eden bay ve bayan voleybol takımları emin adımlarla ilerliyor.  Deplasman ya da kendi sahasında rakiplerini yenmesini bilen ekipler hafta sonu yapılan müsabakalarda Erkek takımı kendi sahasında, bayan voleybolcular da Tokat/Turhal deplasmanında  bekleneni yaparak galip geldiler.

Takımların son galibiyetleri ile ilk 3’teki sıralamada yer almaktadırlar.

Salon sporunda başarılı takımlarından bayan voleybol takımı Tokat Turhal Kocakavak Gsk. İle deplasmanında ter dökerken erkekler ise kendi evinde Ordu Anadolu İMH lisesini ağırladı. Ligin  ilk yarısında gösterdikleri başarıyı devam ettiren ekip çıktıkları müsabakalardan galip ayrıldı.

Bayan voleybol takımı Tokat temsilcisi Kocakavak Anadolu Lisesi Bayan voleybol takımını setlerde 3 – 2 lik skorla galibiyeti elde ederken, Erkek Voleybol takımı Ordu Anadolu İMH Lisesini Setlerde 3 – 0’luk skorla rahat bir şekilde yenmesini bildi.   Bu sonuçlarla Arhavi Belediyesi Gsk voleybol takımları 1.lige yükselme maçları (play – off )  yolunda emin adımlarla ilerlediğini bir kez daha gösterdi.

HAYATİ AKBAŞ