AnasayfaArtvin'den HaberlerVEKİL İSRAFİL KIŞLA HOPA’DA MUHTARLARLA BİRARAYA GELDİ. HOPA’DA MUHTARLAR TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

VEKİL İSRAFİL KIŞLA HOPA’DA MUHTARLARLA BİRARAYA GELDİ. HOPA’DA MUHTARLAR TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

VEKİL İSRAFİL KIŞLA HOPA’DA MUHTARLARLA BİRARAYA GELDİ. HOPA’DA MUHTARLAR TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ


HOPA-
Ak Parti Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, Ak Parti İl Başkanı Av. Erkan Balta, Ak Parti Hopa İlçe Başkanı İlyas Güven, Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez, Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, İl özel idare Genel Sekreteri Orhan Yazıcı, Kemalpaşa Ak Parti Belde Başkanı Ömür Poshoroğlu, İl Genel Meclis Üyesi Hüsnü Çakır, Belediye meclis üyeleri, Ak Parti Hopa İlçe teşkilatı ile birlikte Hopa’nın muhtarları ile Paluri Otelde toplantı yapıldı.

Toplantının ana teması Hopa ve Hopa’ya yapılan hizmetlerdi. Ak Parti Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan ve Ak Parti Hopa İlçe Başkanı İlyas Güven Hopa’da yapılan hizmet ve projeleri muhtarlarla paylaşarak yapılması gereken projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

İlçe merkez ve köy Muhtarları mahalle ve köyler de eksik olan, yapılması gereken işleri Milletvekili Dr. İsrafil Kışla’ya ilettiler.

Milletvekili Kışla’da, muhtarlardan gelen talepleri tek tek not ederek gerekli işlemlerin yapılacağı müjdesini muhtarlara verdi.

HAYATİ AKBAŞ