AnasayfaArtvin'den HaberlerT.C. BATUM BAŞKONSOLOSUNA ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

T.C. BATUM BAŞKONSOLOSUNA ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

T.C. BATUM BAŞKONSOLOSUNA ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

 

Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan ve Ak parti İlçe Başkanı İlyas Güven’den T.C. Batum Başkonsolosu Makbule Koçak’a “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundular.

Hayati Akbaş

BATUM- Geçtiğimiz aylarda T.C. Başkonsolosluk görevine atanan Makbule Koçak’a “Hayırlı olsun” ziyaretleri devam ediyor.

Makbule Koçak göreve başlaması ardından Artvin ve ilçelerinde bir dizi ziyarette bulunmuş, bu ziyaretler kapsamında Hopa Belediyesini de ziyaret ederek Başkan Nedim Cihan’ı makamında ziyaret etmişti.

Bu ziyaretin ardından bu defa da Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Ak parti Hopa İlçe Başkanı İlyas Güven, Ak parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Ömür Poshoroglu, İl Genel Meclisi üyesi Hüsnü Çakır ile birlikte Batum’a geçerek T.C. Batum Başkonsolosu Makbule Koçak’ı makamında ziyaret ederek “Hayırlı olsun” temennisinde bulundular.

Ziyarette İki komşu kent arasındaki ekonomik ve ticari alandaki işbirliğinin daha ileri noktalara taşınması, Sarp sınır kapısındaki iyileştirme ve yenileme çalışmaları sırasında zaman zaman yaşanan sorunların da asgariye indirilmesi konularında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Hopa Belediye Başkanı Nedim CİHAN’DA Hopa Belediyesi olarak İlçede yaptıkları çalışmalar ve yapacakları projeler hakkında bilgiler verdi.

T.C. Batum Başkonsolosu Makbule Koçak’ta ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.

Ziyarette Belediye Başkanı Nedim Cihan ve Ak parti Hopa İlçe Başkanı İlyas Güven Koçak’a Hopa HEM tarafından yapılan Hopa Bebeği hediye ettikten sonra ziyareti sona erdirerek Hopa’ya döndüler.