AnasayfaArtvin'den HaberlerŞAVŞAT BELEDİYESİ ÇALIŞMALARINA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

ŞAVŞAT BELEDİYESİ ÇALIŞMALARINA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

ŞAVŞAT BELEDİYESİ ÇALIŞMALARINA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

1-2

 

Şavşat Belediyesi kış mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte mahalle yollarının sergi yapım çalışmalarına hız verdi.  Ekipler Armutlu Mahallesi ve Macaraltı mahallesinde yol sergisi çalışmasına başladı.

ŞAVŞAT-Şavşat Belediyesi kış mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte mahalle yollarının sergi yapım çalışmalarına hız verdi.  Ekipler Armutlu Mahallesi ve Macaraltı mahallesinde yol sergisi çalışmasına başladı.

Şavşat Belediyesi şehir içindeki cadde ve sokakların kaldırımlarını geçtiğimiz aylarda sil baştan yenilemişti. İlçe şehir merkezinde Cumhuriyet Caddesi’nin tamamı Söğütlü Mahallesi’nin girişine kadar kaldırımlar yeniden yapılmış, ilçenin Yeni Caddenin yolu ve kaldırımları yeniden dizayn edilmişti.

Belediyeye bağlı Armutlu, Macaraltı Doğanlar ve Bakosa mevkiinde 3 kilometre yol sergisinin yapıldığı ve yaklaşık 3500 metreküp sergi malzemesinin kullanıldığı öğrenildi.

Başkan Öztürk Gece Gündüz Demeden Çalışmaları Yerinde Takip Ediyor

Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk kar-kış, gece, gündüz demeden çalışmaları titizlikle yerinde takip ediyor.

Başkan Öztürk yapılan çalışmalarla ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Cittaslow unvanı alan “Sakin Şehir Şavşat’ı” mutlu, huzurlu ve yaşanılabilir hale getireceklerini ifade ederek, “Ulusal ve uluslararası gözde ilçe olan Şavşat için yola çıktık ve projelerimizi birer birer hayata geçiriyoruz. Projelerimiz tamamlandığında daha güzel bir Şavşat’ta hemşehrilerimiz ve misafirlerimiz ile birlikte hep beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağız İnşallah” diye konuştu.

AK Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla ‘ya Teşekkür Etti

Başkan Öztürk, Belediye tarafından yapılan projelerin Bakanlıklarda ilerlemesi için yardım ve desteklerinden dolayı Artvin AK Parti Milletvekili İsrafil Kışla’ya teşekkür ederek, “Milletvekilimiz Sayın İsrafil Kışla belediyemiz tarafından birçok projemizin bakanlıklarda ilerlemesi için yardım ve desteklerini esirgemiyor. Kendilerine belediyemize verdiği destekten dolayı ilçem ve hemşerilerim adına teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk konuşmasının devamında hazırlanan projelerin tamamen insan odaklı, çağdaş, sağlıklı yaşanılabilir bir kent oluşturma amacına yönelik olduğunu söyleyerek, “Temel belediyecilik anlayışına sosyal belediyecilik anlayışımızı katarak yaptığımız ve hayata geçirdiğimiz yatırım ile ilgili hemşerilerimizden olumlu geri dönüş alıyoruz. Halka hizmet, hakka hizmet bilen bir davanın temsilcileri olarak halkımızdan aldığımız destek ve dua ile yolumuza devam ediyoruz. Şöyle ki, gerek ilçe merkezinde gerekse mahallelerimizin her köşesinde hız kesmeden hizmet üretiyoruz. Bu çalışmaları kısıtlı imkânlarla yaparken inşallah ilçemizin yarınları bugünden daha iyi olacak ve biz ekibimizle birlikte ilçemize en güzel hizmetleri layıkıyla sunmanın gayreti içinde olacağız. Vatandaşlarımıza sağladığımız her yatırım bizleri ziyadesiyle mutlu ve huzurlu kılmaktadır. Yaptığımız hizmetlerin gerçekleşmesi sırasında kıymetli görüş ve önerilerini beyan eden, katkı sağlayan, yaptıklarımıza destek veren sorun çıkarmayan hemşerilerime, paydaş kurumlara, bütün çalışmalara özveri ile iştirak eden belediye meclis üyelerine, çocuk belediyesi üyelerine ve tüm belediye çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

Mahalle Sakinleri Başkan Öztürk’e Teşekkür Ettiler

Armutlu ve Macaraltı mahallesinde ikamet eden vatandaşlar ise çalışmalarla ilgili olarak yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Ahmet Sinan Öztürk’e teşekkür ettiler.

HAYATİ AKBAŞ

1-3 1-4 1-51-1