a
Artvinli'ler Hizmet Vakfı
AnasayfaArtvin'den HaberlerRİZE POLİSİNİN HUZUR UYGULAMALARI DEVAM EDİYOR

RİZE POLİSİNİN HUZUR UYGULAMALARI DEVAM EDİYOR

RİZE POLİSİNİN HUZUR UYGULAMALARI DEVAM EDİYOR

 

Rize İl Emniyet Müdürlüğünce “Daha Huzurlu ve Daha Güvenli Bir Rize” sloganıyla, uygulamalara aralıksız devam ediliyor. 

Hayati Akbaş

RİZE-Rize İl Emniyet Müdürlüğünce “Daha Huzurlu ve Daha Güvenli Bir Rize” sloganıyla, uygulamalara aralıksız devam ediliyor.

Rize İl Emniyet Müdürlü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince Rize Merkez İlçede gerçekleştirilen kontroller esnasında şüphelenilen iki araçtan yapılan aramalar sonucu 3460 paket kaçak sigara ve 410 şişe kaçak içki ele geçirildi.

Olayla ilgili olarak gözaltına alınan şüpheli H.K. ile A.D. isimli şahıslar sevk edildikleri adli makamlarca kefaletle serbest bırakıldı.

Ayrıca Uyuşturucu İle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince Trabzon-Rize Karayolu üzerinde gerçekleştirilen uygulama esnasında şüphelenilen bir araçta yapılan aramada; madde bağımlılarının kullandığı 250 Adet SUBOXONE 8mg/2mg tablet ele geçirildi.

Üretimi resmi makamların iznine veya satışı yetkili tabip tarafından düzenlenen reçeteye bağlı olan ve uyuşturucu veya uyarıcı madde etkisi doğuran her türlü uyuşturucu madde ticareti suçundan işlem yapılan şüpheli C.T. isimli şahıs. İfadesi alındıktan sonra Cumhuriyet Savcısının talimatı gereği serbest bırakıldı.