AnasayfaArtvin'den HaberlerMURGUL’DA ÖĞRENCİ SERVİS ŞOFÖRLERİNE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

MURGUL’DA ÖĞRENCİ SERVİS ŞOFÖRLERİNE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

MURGUL’DA ÖĞRENCİ SERVİS ŞOFÖRLERİNE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

1-2

MURGUL-Murgul İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim kapsamında servis şoförlerine yönelik olarak bilgilendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Soylu, Şube Müdürü Yusuf Bülbül, Servis Şoförleri katıldı.

Murgul’da Yunus Emre İlkokulu Toplantı salonunda yapılan toplantıda açılış konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü; 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılının kazasız belasız geçmesi dileğinde bulunarak, toplantıdaki amacın şoförlere görev ve sorumluluklarını anlatmak,  yapmamız gerekenlerin neler olduğunu paylaşmak ve ileride sorunlarla karşılaşmamak için tedbirleri zamanında birlikte almak olduğunu belirtti ve toplantıya katılanlara teşekkür etti.

İlçe Emniyet Amirliğinde görevli polis memuru Salih Tatar tarafından sunu eşliğinde Araçların durumu ve bulundurulması gereken ekipmanlar, araç içi ve dışı davranışlar, Öğrencilerin araçlara alınması ve indirilmesinde dikkat edilecek hususlar, şoför öğrenci ilişkileri ve dikkat edilmesi gereken kurallar anlatıldı ve karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu. Toplantı iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

HAYATİ AKBAŞ

1-3 1-4