AnasayfaArtvin'den HaberlerKOCATEPE “ DOĞAL SAĞLIK MERKEZİDİR ARTVİN”

KOCATEPE “ DOĞAL SAĞLIK MERKEZİDİR ARTVİN”

KOCATEPE “ DOĞAL SAĞLIK MERKEZİDİR ARTVİN”

 

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin’in doğal sağlık merkezi olduğunu söyleyerek Koah rahatsızlığı olanlara Artvin’in havasının tedavi ettiğini söyledi.

Hayati Akbaş

ARTVİN– Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin’in doğal sağlık merkezi olduğunu söyleyerek Koah rahatsızlığı olanlara Artvin’in havasının tedavi ettiğini söyledi.

Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin Devlet Hastahanesinde nefes darlığı ve şeker hastalığı rahatsızlığından dolayı tedavi gören babası Yaşar Kocatepe’nin sağlık durumunun iyiye gittiğini belirterek doktorların tavsiyesi üzerine bir müddet daha yatarak tedavisine devam edileceğini bildirdi.

Başkan Kocatepe, babasının yıllardır Koah hastası olduğunu tedavi için Artvin’e getirerek bir müddet Kafkasör’de kaldığını ve rahatsızlığına çok iyi geldiğini vurgulayarak Artvin’in havasının tedavi etme özelliği olduğunu söyledi.

Kocatepe; “ Babam 75 yaşında. Yaşlılığın verdiği rahatsızlıkların yanın da şeker hastalığı ve nefes darlığı olarak bilinen Koah hastalığıyla mücadele ediyor. Bursa’da yaşadığı için tedavilerine orada devam ediyor. Geçen yazın Artvin’e geldi. Kafkasör’de birkaç gün kaldı ve gördük ki hastalıklarından şikâyeti azaldı.  Doğası, havası, suyu babama doğal antibiyotik gibi geldi. Doktorlarda temiz havanın yeşilin Koah hastalığında en etkili tedavi yöntemi olduğunu söylüyor.

Geçtiğimiz günlerde ziyaretime gelen babam 10 gündür Artvin Devlet Hastanesinde tedavi görüyor. Doktorlarımız, hemşirelerimiz sağlık çalışanlarımız sağ olsunlar hepsi çok iyi bakıyorlar ilgileniyorlar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Şükürler olsun durumu iyi kısa zamanda taburcu olacak. Rabbim tüm hastalara şifa versin “dedi.