a
Artvinli'ler Hizmet Vakfı
AnasayfaArtvin'den HaberlerKAYMAKAM HÜSEYİN ÇAM MURGUL’A VEDA MESAJI YAYINLADI

KAYMAKAM HÜSEYİN ÇAM MURGUL’A VEDA MESAJI YAYINLADI

KAYMAKAM HÜSEYİN ÇAM MURGUL’A VEDA MESAJI YAYINLADI

 

MURGUL-İçişleri Bakanlığı’nca hazırlanan Kaymakamlar ve Mülki İdare Amirleri Kararnamesinde Murgul Kaymakamı Hüseyin Çam’ında görev yerinde değişikliler yapılmıştı. Murgul Kaymakamlığı görevinden Tunceli İli Hozat İlçesine tayinim çıkması nedeniyle veda mesajı yayımladı.

Çam yayımladığı mesajında; “Değerli Murgullu Hemşerilerim, 11 Ekim  2014 tarihinde devralmış olduğum Murgul Kaymakamlığı görevini, Tunceli İli Hozat İlçesine tayinim çıkması nedeniyle 09 Aralık 2016 tarihi itibariyle devretmiş bulunmaktayım. 26 aylık süre içerisinde Murgul’a ve Murgullu hemşerililerime hizmette bulunmanın mutluluğunu yaşadım. Bu süre içerisinde ilçemizin gelişmesi için, vatandaşlarımızın hayat standardının yükselmesi için bütün arkadaşlarımızla beraber var gücümüzle çalıştık. Bütün çalışmalarımızda ‘İNSAN’ odak noktamıza koyduk. İlçemizin de tanıtılması için özellikle turizm konusunda Çermik Mesire Alanı, Delikli kaya Şelalesi, Molla Hamit Cana Hoca Türbesi gibi önemli projeler yaptık. Şeyh Edebali’nin ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ öğüdü ile Yunus’un ‘Gönül Calab’ın tahtı, Calap gönüle baktı, İki cihan bedbahtı, kim gönül yıkar ise’ sözleri yolumuzu aydınlatan en önemli fenerlerimiz oldu.

Değerli Hemşerilerim, 26 aylık süre zarfında ilçemizde eğitimden kültüre, turizmden altyapı ve üstyapı yatırımlarına kadar bir sürü çalışmalar yapıldı. Bu çalışmaların yapılmasında emeği geçen bütün çalışma arkadaşlarıma, Belediyemize, İl Genel Meclis Üyelerimize, siyasetçilerimize, bürokratlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza, iş adamlarımıza, Eti Bakır A.Ş’ye, kısacası iğneden ipliğe emeği geçen herkese ve özellikle de dualarıyla her zaman yanımızda olan bütün Murgullulara çok teşekkür ediyorum. Bütün iyiliklerin ve güzelliklerin sizlerle olması temennisi ile  ‘sizi size sizi Allah’a emanet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Murgul Esnafıyla Tek Tek Görüşerek Vedalaştı

İlçeden ayrılmadan önce ilçedeki birçok kamu kurum ve kuruluşları ziyaret eden Murgul Kaymakamı Hüseyin Çam Murgul esnafıyla da tek tek görüşerek vedalaştı.

Çam gerçekleştirdiği ziyaretlere ilişkin, “Esnafımız ve Kurumlarımızla vedalaşmaya ayırdık. Vatandaşlarımızla helalleşerek görev süremiz içindeki son Murgul turunu gerçekleştirdik. Güzel anılar ve iyi kalpli insanları ile Murgul her zaman kalbimizde ayrı bir yere sahip olacaktır” dedi.

HAYATİ AKBAŞ