AnasayfaArtvin'den HaberlerBAŞKAN KOCATEPE’DEN POLİS TEŞKİLATINA ‘DESTEK’ ZİYARETİ

BAŞKAN KOCATEPE’DEN POLİS TEŞKİLATINA ‘DESTEK’ ZİYARETİ

BAŞKAN KOCATEPE’DEN POLİS TEŞKİLATINA ‘DESTEK’ ZİYARETİ

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ve Belediye Meclis Üyeleri Artvin İl Emniyet Müdürü ile çalışanları ziyaret ederek Polis teşkilatının yanında olduklarını belirttiler.

ARTVİN-Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ve Belediye Meclis Üyeleri Artvin İl Emniyet Müdürü ile çalışanları ziyaret ederek Polis teşkilatının yanında olduklarını belirttiler.

İstanbul’da yaşanan hain terör saldırısı sonrası Artvin İl Emniyet Müdürlüğü ve Çarşı Merkez Şehit Tamer Aktaş karakolunu ziyaret eden Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan ve Belediye Meclis Üyeleri Polisimizin “yanınızdayız” mesajı verdiler.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, İl Emniyet Müdürü Mehmet Selvi’yi makamında ziyaret ederken, yaptığı açıklamada yaşanan hain saldırının polis nezdinde Türk milletine yapıldığını ifade ederek polis teşkilatının acılarını paylaştıklarını söyledi.  Kocatepe; “ Öncelikle İstanbul’da yaşanan menfur olay sonrası şehit düşen emniyet mensuplarına ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. Bu olaylar hepimizi derinden üzmüştür. Ümit ediyoruz böylesi olaylar her geçen gün azalır ve bir gün biter.  Sizler iyi ki varsınız. Rabbim tüm güvenlik güçlerimizi kazalardan belalardan musibetlerden ve terör saldırılarından korusun.  Yanınızdayız birlikteyiz. Bu ülke bunları çok yaşadı inşallah son olur.  Tekrardan sizin nezdiniz de tüm Polis teşkilatımızın başı sağ olsun  geçmiş olsun. Rabbim bir daha böyle acılar yaşatmasın. Allah birlik ve beraberliğimize gölge düşürmesin; ülkemizi, milletimizi ve devletimizi korusun” ifadeleri kullandı.

Emniyet Müdürü Mehmet Selvi ise Başkan Kocatepe ve beraberindekilerinin bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken, ‘Ülkemizin başı sağ olsun’ dedi. Mehmet Selvi konuşmasında, “ Ziyaretlerinden dolayı başta Belediye Başkanımız olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. İnşallah bu günler geçiş günleridir.  Lanet olası FETÖ olduğu sürece bizi böyle rahat bırakmayacaklar. Bunlarla mücadele sadece Polisin Askerin görevi değil hepimizin görevi olması lazım. Birlikte olmadığımız zaman ne kadar tedbir alırsanız alın bazı şeylerin önüne geçemiyorsunuz. Yurt dışından çok ciddi destek alıyorlar. Finansman desteği sağlıyorlar FETÖ gibi içeride yapılanmış vatan hainleri de var Türkiye’yi bölmek için bütün senaryolar hazır. Temennimiz son olması ama devam edecekler. Ülkemizin başı sağ solsun Polis Teşkilatımızın başı sağ olsun. Bu günleri de atlatacağız. Terörle mücadelemiz aynı kararlılıkla devam edecek sizlerinde bizim yanımızda olduğunu bilmek bizlere güç veriyor. Tekrardan teşekkür ederiz. “ ifadelerine yer verdi.

Kocatepe’den polis teşkilatının yanlarında olduklarına dair destek plaketi

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, İl Emniyet Müdürü Mehmet Selvi’ye üzerinde “ Vatanımıza ve milletimize karşı, kurulan her tuzağı ve her kirli oyunu bozmak için gerektiğinde gözünü kırpmadan canını feda etmekten çekinmeyen polisimizin her zaman yanındayız” yazılı bir plaket sundu. İl Emniyet Müdürü Selvi, bu nazik jestten dolayı Başkan Kocatepe ve beraberindekilerine teşekkür etti.

Başkan Kocatepe ve beraberindekilerin İl Emniyet Müdürü makam ziyaretinin ardından Şehir Merkezi’ndeki Şehit Tamer Aktaş Merkez Çarşı Karakolu’nu ziyaret ederek buradaki polis memurlarına geçmiş olsun ve taziye dileklerini dile getirdiler.

HAYATİ AKBAŞ