AnasayfaArtvin'den HaberlerKAYMAKAM FERİT GÖRÜKMEZ, KÖY ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR.

KAYMAKAM FERİT GÖRÜKMEZ, KÖY ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR.

KAYMAKAM FERİT GÖRÜKMEZ, KÖY ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR.

Kemalpaşa’da Kaya ve Çamurlu köylerini ziyaret eden Kaymakam Görükmez Hopadan Çay fabrikasında da incelemelerde bulundu.

HOPA-Kaymakam Ferit Görükmez ve Köylere Hizmet Götürme Birliği İnşaat Mühendisi Fuat Erşen’ le beraber Kaya- Çamurlu ve Üçkardeş köylerinde incelemelerde bulundu. 2016 yılında KÖYDES kapsamında gelen ödeneklerle yapılan işler hakkında bilgi alıp, muhtarlardan 2017 yılı içinde taleplerini dinledi. Kaymakam Sayın Görükmez muhtar taleplerinin ödenek dâhilinde değerlendirileceğini belirtti. Köy ziyaretleri sırasında vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi ve çözüm önerileri sundu.

KEMALPAŞA’DA KAYA VE ÇAMURLU KÖYLERİNDE İNCELEME YAPTI

Daha sonra kaya- Çamurlu İlköğretim Okulunu ziyaret etti. Ziyaret ettiği okulda ders gören öğrencilerle sıcak bir ilgi kuran Kaymakam Görükmez, yaptığı okul ziyaretleriyle Okul Müdürü Aydın Altunkaya’dan okulun talep ve isteklerini dinledi. Okul Müdürü Aydın Altunkaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.

HOPADAN ÇAY FABRİKASINI ZİYARET ETTİ

Kemalpaşa Kaya Köyü Halvaşi Mahallesinde bulunan Hopa’ dan Özel çay fabrikasını ziyaret ederek fabrika sahibi Aslan Tatar’ dan çayın işlenişi ile ilgili bilgi aldı. Kaymakam Görükmez, Hopa’dan çay fabrikası gibi özel işletmelerin bölge ekonomisine ve istihdamına katkı sağladığını ve bu gibi işletmelerin artması yönünde gerekli destekleri vereceğini belirtti. Gerçekleştirilen sohbetin ardından Fabrika sahibi Aslan Tatar ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kaymakam Görükmez’e teşekkürlerini iletti.

HAYATİ AKBAŞ