AnasayfaArtvin'den HaberlerARHAVİ’DE HALK BULUŞMASI DEVAM EDİYOR

ARHAVİ’DE HALK BULUŞMASI DEVAM EDİYOR

ARHAVİ’DE HALK BULUŞMASI DEVAM EDİYOR

Arhavi Kaymakamlığı tarafından ikincisi düzenlenen Halk buluşması gerçekleştirildi.

ARHAVİ– Arhavi Kaymakamı Şeref Aydın İçişleri Bakanlığı’nın Genelgesi doğrultusunda, mahallelerde doğrudan vatandaşların istek, şikayet ve önerilerini dinlemek amacıyla başlattığı “Halk Buluşması ”nın ikincisini Musazade Mahallesi Çağdaş kent sitesinde gerçekleştirdi. “Halk Buluşması’na, İlçe Emniyet Müdür V. Baş polis Savaş Gökdoğan, İlçe Müftüsü Sadık Havuz, Özel İdare Müdürü Ali Durmuş, İlçe Yazı İşleri Müdürü Gülşah Vela, İlçe Nüfus Müdürü Hacer Özbilge, Malmüdürü Elif Çepni, Vergi Dairesi Müdür V. Kadir Şahinbaş, Milli Eğitim Müdür V. Cavit Kerastacı, Halk Eğitim Müdürü Hasan Hüseyin Özcan, Tapu Müdürü Orhan Ergün, Toplum Sağlığı Merkezi Sor. Dr. Çağlar Erkan, İlçe Gıda, Tarım ve Hay. Müdürü Hakan Aytolan, Orman İşletme Müdürü Özgür Aktaş, Sosyal Yardımlaşma ve Day. Vakfı Müdürü İnci Köseoğlu, Özel İdare Müdürlüğü Şantiye Şefi Yaşar Güneş, Musazade Mahallesi Muhtarı Sami Turna ve vatandaşlarımız katıldı.

Halkın talepleri ve mahallenin sorunları konusunda istişarelerin yapıldığı toplantıda ilgili kurum müdürleri de mahalle muhtarı ve vatandaşların talep ve sorularına cevap verip yapılması gereken işler konusunda gerekli notlar aldılar. Kaymakamımız vatandaşların, istek, öneri ve şikâyetlerini alıp, değerlendirmek ve halkın şahsi veya idari birimlere müracaatlarını beklemeden, doğrudan temas kurmak ve toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşmak amacıyla kurum amirleri ve toplumun farklı kesimlerini buluşturmak olduğunu belirtti.

Yapılan buluşmada, vatandaşların istek, öneri ve şikâyetlerinin ardından ilgili müdürlüklerle görüş alışverişinde bulunularak vatandaşların sorunları dinlendi.

Kaymakam Aydın  mahalle halkına ve ev sahipliği yapan Çağdaş Kent Sitesi yönetimine teşekkür etti.

HAYATİ AKBAŞ