AnasayfaArtvin'den HaberlerKABİNLER BOYANARAK ESTETİK HALE GETİRİLİYOR

KABİNLER BOYANARAK ESTETİK HALE GETİRİLİYOR

KABİNLER BOYANARAK ESTETİK HALE GETİRİLİYOR

2

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. dağıtım sorumluluğundaki İl ve İlçelerin muhtelif noktalarında yer alan kabinleri görselleştirerek görüntü kirliliğinin önüne geçiyor.

ARTVİN-Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. dağıtım sorumluluğundaki İl ve İlçelerin muhtelif noktalarında yer alan kabinleri görselleştirerek görüntü kirliliğinin önüne geçiyor.

Dağıtım sorumluluğunda yer alan il ve ilçelerde trafo ve kabinleri çevre ile uyumlu hale getirmek için çalışmaya başlayan Çoruh EDAŞ personellerinden Resul Çepni yaptığı görsel çalışma ile müşterilerin de takdirini toplayarak görsel bir şov sunuyor.  Şehir estetiğine ve ilçe genelinde göze hitap eden görünümlere önem veren Çoruh EDAŞ yetkilileri tarafından yapılan açıklamada; “enerji ihtiyacının giderilmesinde önemli rol oynayan kabinler dağıtım sorumluluğumuzda yer alan illerimizde sıkça karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle illerimizde kötü görüntü oluşturan kabinleri estetik bir görünüme kavuşturmak amacıyla dekoratif olarak resmetme çalışmalarına başlamış bulunmaktayız. İlk olarak Rize ilimizde başlayan çalışmamız tamamlanırken çalışmaları biten kabinlerde bakımsız ve eski görüntünün yerine dekoratif olarak ev, manzara gibi resimler yapılarak şehre canlılık katmayı hedeflemekteyiz” ifadelerine yer verildi.

HAYATİ AKBAŞ

13