AnasayfaArtvin'den HaberlerİSTANBUL’DA ARTVİN HOPASPOR RÜZGÂRI ESECEK

İSTANBUL’DA ARTVİN HOPASPOR RÜZGÂRI ESECEK

İSTANBUL’DA ARTVİN HOPASPOR RÜZGÂRI ESECEK

 

Artvin Hopa Spor Yönetim Kurulu, İstanbul’da Artvin Hopaspor’ a destek amaçlı dayanışma gecesi düzenleneceğini açıkladı.

Hayati Akbaş

HOPA-Artvin Hopa Spor Yönetim Kurulu, İstanbul’da Artvin Hopaspor’ a destek amaçlı dayanışma gecesi düzenleneceğini açıkladı.

Artvin Hopa Spor Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Tarihi zaferlerle dolu, Artvin ilimizin efsane takımı Artvin Hopaspor’ un, şampiyonluk hedefindeki geleceği için İstanbul’da bir araya geliyoruz.

Artvin Hopaspor camiası olarak, Sayın Artvin Valimiz, Sayın Artvin Milletvekillerimiz, Sayın il ve ilçe belediye başkanlarımız, Sayın ilçe kaymakamlarımız, Sayın İsmet Acar, Sayın Fikret Orman ve Sayın İş Adamlarımızın katılımlarıyla İstanbul’da Artvin Hopaspor’ a destek amaçlı dayanışma gecesi düzenliyoruz.

2017-2018 Spor Toto Bal Ligi sezonunda takımımızın geleceği için yapmış olduğumuz çalışmalar ve kulübümüzün şuan ki geldiği konum hakkında siz değerli sporseverler, Artvin Hopaspor sevdalıları ile bir arada olup değerlendirme yapmaktan büyük gurur yaşayacağız.

Bu sezon 3.lig için şampiyonluk yolunda gurubumuzun en güçlü adayı olmakla birlikte gurubumuzda lider bulunmaktayız. Bu hedeflerimiz doğrultusunda Artvin Hopaspor’ a destek gecemizde bizleri yalnız bırakmayacak İş Adamlarımıza Artvin Hopaspor sevdalılarına şimdiden teşekkür ediyoruz.

“Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir”

Futbol camiasına Artvin Hopaspor sevgimizi paylaşıyoruz. 17 Şubat 2018 Cumartesi günü Saat: 19.00’da – İstanbul Limak Eurasia Luxury Hotel’ de düzenlenecektir. ( Limak Eurasia Luxury Hotel :Rüzgarlıbahçe Mahallesi Şehit Yüzbaşı Sinan Eroğlu Caddesi No: 5 Kavacık/Beykoz/İstanbul )” ifadelerine yer verildi.