AnasayfaArtvin'den HaberlerHOPASPOR TARAFTAR GRUBU ŞEHRİN AZİZLERİNDEN YENİ YIL MESAJI

HOPASPOR TARAFTAR GRUBU ŞEHRİN AZİZLERİNDEN YENİ YIL MESAJI

HOPASPOR TARAFTAR GRUBU ŞEHRİN AZİZLERİNDEN YENİ YIL MESAJI

Şehrin Azizleri “2017’de Her Şey Daha Güzel Olacak”

A.Hopa Spor Kulübü’nün taraftar grubu Şehrin Azizleri yeni yıl mesajı yayımladı.

HOPA-2017’de her şeyin daha güzel olacağını söyleyen taraftar grubu Şehrin Azizleri yayımladıkları yeni yıl mesajında; “Evet kocaman bir yılı daha geride bırakmanın hem sevincini hem üzüntüsünü yaşamaktayız. Hep birlikte güzel günlerin mücadelesini verdiğimiz koskocaman dolu dolu bir yılı daha geride bırakıyoruz. Bağırdık, çağırdık, sinirlendik, öfkelendik, üzüldük, mutlu olduk, sitem ettik, isyan ettik ama kardeşliğimizden birlikteliğimizden hiç ödün vermedik. A.Hopaspor çatısı altında elimizden geldiği kadarıyla bu memlekette kardeşlik adına her şeyi yapmanın gayretiyle, sosyal projelere imza atarak arkamızdan gelen genç nesile örnek olmanın çabasını verdik.

Selam olsun Artvin Amatör Lig, selam olsun 24 Nisan zaferi, selam olsun 3-0, selam olsun deplasman çilelerimiz, selam olsun atılan her gole, selam olsun gaz bombalarına, selam olsun taşlandığımız günlere, selam olsun aramızda toplanan paralarla yediğimiz ekmeklere.

Sen Ne Güzel Bir Şeysin A.Hopaspor

Bize yaşattığın kocaman güzel bir yıl için teşekkürler. 2017-2018 Şampiyonu olmak dileğimizle, geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun!

Bizleri gerek sosyal medyada gerek türbinde yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz, 2017’de her şey daha güzel olacak” ifadelerine yer verildi.

HAYATİ AKBAŞ