AnasayfaArtvin'den HaberlerARTVİN’DE YENİ YIL MESAJLARI YAYINLANDI

ARTVİN’DE YENİ YIL MESAJLARI YAYINLANDI

ARTVİN’DE YENİ YIL MESAJLARI YAYINLANDI

ARTVİN VALİSİ ÖMER DOĞANAY’IN YENİ YIL MESAJI YAYINLADI

Artvin Valisi Ömer Doğanay yayınladığı yeni yıl mesajında “2017’nin Ülkemize, Artvinlilere ve tüm insanlığa huzur, kardeşlik, başarı ve mutluluk getirmesi temennisiyle vatandaşlarımızın Yeni Yıllarını kutluyorum” dedi.

ARTVİN- Artvin Valisi Ömer Doğanay yayınladığı yeni yıl mesajında “2017’nin Ülkemize, Artvinlilere ve tüm insanlığa huzur, kardeşlik, başarı ve mutluluk getirmesi temennisiyle vatandaşlarımızın Yeni Yıllarını kutluyorum” dedi.

Vali Doğanay mesajında şu ifadelere yer verdi:2017’nin Ülkemize, Artvinlilere ve tüm insanlığa huzur, kardeşlik, başarı ve mutluluk getirmesi temennisiyle vatandaşlarımızın Yeni Yıllarını kutluyorum.

Ülkemizin içinde bulunduğu konjonktürel durum, küresel stratejiler ve terör örgütlerinin faaliyetleri kapsamında, herhangi bir güvenlik açığı oluşturmadan Devletimiz ve Milletimizin kararlılığı, katkı sunan tüm kesimlerin çabası ve güvenlik kuvvetlerimizin etkin mücadelesi ve tabi ki Milli birlik ve beraberliğimizce bertaraf edilmektedir.

Bu doğrultuda Yeni yılın tüm sorunları çözdüğümüz, tüm oyunları bozduğumuz ve geleceğimizi 2023 vizyonuyla kurguladığımız bir dönem olması arzusuyla yeniden İyi Yıllar dileklerimi iletiyorum”.

VEKİL KIŞLA HUZURLU BİR YIL TEMENNİSİNDE BULUNDU

AK Parti Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Milletvekili Kışla, mesajında iktidarları döneminde sağlanan siyasi ve ekonomik istikrar sonucu ülkemizin her alanda gelişip büyüdüğüne vurgu yaparak, birlik, beraberlik ve huzurlu bir yıl temennisinde bulundu.

Ak Parti Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, yeni bir yıla girerken yayınladığı mesajında;” iktidarımız döneminde sağladığımız siyasi ve ekonomik istikrar sonucu, ülkemiz her alanda gelişti ve büyüdü. İki günü eşit olan aldanmıştır anlayışı doğrultusunda, elhamdülillah her günümüz ve yılımız eşit geçmedi. Çok çalışarak yarınlarımızın daha huzurlu, daha müreffeh olacağı inancıyla hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Bu vesile ile yeni bir yıla girerken milletimize barışın, huzurun ve güvenin egemen olmasını, karşılıklı saygı, anlayış ve hoşgörünün düşmanlıklara, nefrete galip gelmesini diler,  siz değerli hemşerilerimizin yeni yılını kutlar, milletimize birlik, beraberlik ve huzur getirmesini temenni ederim” ifadelerine yer verdi.

Başkan Kocatepe’den Yeni Yıl Mesajı

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, yeni yıl nedeniyle mesaj yayınlayarak vatandaşların yeni yılını kutladı.

Belediye Başkanı Kocatepe mesajında, şunları kaydetti: “Başkan Kocatepe, yeni yılın, ülke ve millet için hayırlara vesile olmasını dileyerek, 2017’nın Artvin için daha büyük ve etkin projelerle güzel bir yıl geçirmesini diledi.

Yeni yılda birlik ve beraberlik anlayışının daha da pekişmesini temenni eden Kocatepe, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Hizmet etmekten gurur duyduğumuz Artvin halkının yaşam standartlarını hak ettiği düzeye yaklaştırabilecek şekilde sürdürdüğümüz hizmet yarışına ilk günkü tempoyla devam ediyoruz.2016 yılı içerisinde ortaya koyduğumuz 26 Vizyon projelerimizin yaklaşık yüzde 80’ini hayata geçirdik ve geriye kalanlar içinde çalışmalarımız devam ediyor. Göreve başladığımızın üçüncü yılında seçim vaatlerinin hemen hepsi ile ilgili çalışmalar yaptık bir kısmını başlayıp bitirdik, bir kısmına başladık devam ediyoruz, bir kısmının da projelerini hazırlıyoruz bir kaçına da henüz başlamadık önümüzdeki iki yılı aşkın sürede vaatlerimizin bir kaç katı projede yeni hizmeti hayata geçirmiş olacağız.

2017 yılında da yapacağımız tüm hizmetlerde halkımızı daha iyiye, daha doğruya götürmek, onların huzur ve güven içerisinde üst düzey bir yaşam sağlamak, kalkınmış ve müreffeh bir Artvin için daha fazla çalışmak zorunda olduğumuzun bilinci içerisinde olacağımızı belirtmek isterim.

Bu duygu ve düşüncelerimle 2017 yılının başta ülkemiz, milletimiz ve Artvin için hayırlı, mutlu, sağlıklı ve başarılarla dolu bir yıl geçirmesini diler, tüm insanlığın yeni yılını kutlarım.”

AK PARTİ İL BAŞKANI BALTA’DAN YENİ YIL MESAJI

AK Parti İl Başkanı Av. Erkan Balta, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınlarken, mesajında kardeşlik ve dayanışma duygularının güç kazandığı bir yıl temennisinde bulundu.

AK Parti Artvin İl Başkanı Av. Erkan Balta mesajında; “ Artvinli hemşerilerimin yeni yılını yürekten kutluyorum. 2017’in, umutların daha da çoğaldığı, barışın tüm dünyada egemen olduğu, dostluk, kardeşlik ve dayanışma duygularının güç kazandığı bir yıl olmasını diliyorum.

Yeni yıla, hiç şüphesiz yeni umutlarla ve yeni heyecanlarla giriyoruz. İnşallah, 2017 yılı, her şeyden önce kardeşliğimizin güç kazandığı kardeşliğimize kastedenlerin ise kaybettiği bir yıl olur.

Bizler, ülkemizin büyümesi, ilerlemesi, bölgesinde ve dünyada güçlü, saygın, etkili bir ülke olması için, en büyük değerimiz ve en büyük hazinemiz olan kardeşliğimizi muhafaza ederek, kardeşliğimizi bozmaya, yıpratmaya, örselemeye çalışanlara karşı hep birlikte mücadele etmeye devam edeceğiz.

Bu duygularla, 2017’nin, 365 gün boyunca kardeşliğin egemen olduğu, tüm vatandaşlarımızın sağlık, mutluluk, bolluk, bereket, kardeşlik, huzur ve refah içinde, birbiriyle dayanışma içinde geleceğe yürüdüğü bir yıl olmasını temenni ediyorum” dedi.

HAYATİ AKBAŞ