AnasayfaArtvin'den HaberlerHOPASPOR OSMAN KASTAN’A TESLİM

HOPASPOR OSMAN KASTAN’A TESLİM

HOPASPOR OSMAN KASTAN’A TESLİM

 

Hopaspor yönetimi teknik direktörlüğe 32 yıl önce Hopa sporu şampiyonluğa taşıyan kadroda görev alan oyuncusu Osman Kastan’ı getirdi.

HOPA-Hopaspor yönetimi Behçet Lokumcunun istifa etmesi ile boşalan teknik direktörlük görevine Osman Kastan’ı getirdi.

Hopaspor yönetiminin son toplantısında yapılan görüşmeler gündeme getirildi ve bir dizi kararlar alındı. Buna göre: Hopaspor’un tarihindeki ilk şampiyonluğunu yaşatan kadronun yıldız oyuncusu, 32 yıl önce futbolcu olarak hizmet ettiği kulübüne bundan sonra Teknik Direktör olarak hizmet edeceği açıklandı..

Ayrıca tecrübeli teknik adamın yardımcılığını antrenör Fatih Albay, kaleci antrenörü olarak da İlkay Yazıcı yapacak. Ertürk Koray Balcıoğlu hoca da Sportif Direktörlük görevine devam edecek.

Hopaspor başkanı Oğuz Çapkınoğlu yaptığı değerlendirmede “Teknik ekibimize üstün başarılar diler, Hopaspor’a yakışır bir sezon geçirileceği konusunda güvenimizin tam olduğunu belirtmek isteriz. Kulüp ve taraftar gruplarımızla birlikte takımımızın başarısı için teknik heyete güvenimiz tamdır. Biz önümüze koyduğumuz hedefe 2 devre başlangıcından ,itibaren yürümeye devam edeceğiz” dedi..

HAYATİ AKBAŞ