AnasayfaArtvin'den HaberlerHOPASPOR ÇATIKSU’YA GOL OLDU YAĞDİ. 6-0

HOPASPOR ÇATIKSU’YA GOL OLDU YAĞDİ. 6-0

HOPASPOR ÇATIKSU’YA GOL OLDU YAĞDİ. 6-0

Artvin Hopaspor kendi evinde konuk ettiği Çatıksu sporu 6-0 yenerek Şampiyonluk yarışındaki iddiasını sürdürdü.

Hayati Akbaş

HOPA-Artvin Hopaspor geçen haftaki deplasman galibiyetinin ardından bu hafta da kendi evinde konuk ettiği Çatıksu sporu 6-0’lik skorla gol yağmuruna tuttu.

Hopa İlçe stadında futbol oynamaya müsait bir havada oynanan karşılaşmayı 5.000’in üzerinde taraftar izledi. Gencinden yaşlısına 7’den 7’e tribünleri dolduran Hopaspor taraftarları da karşılaşma boyunca takımlarını desteklediler.

Karşılaşmanın ilk dakikasından itibaren rakip kaleye yüklenmeye başlayan Hopaspor rakibinin oyun kurmasına izin vermezken peş peşe sağlı sollu ataklarla rakip kaleye yüklenmeye başladı.  Karşılaşmanın 12 dakikasında Bilal’in asistini iyi değerlendiren Fazlı takimini1-0 öne geçiren golü attı.

Ataklarına devam eden Hopaspor da yine Bilal Çebi’nin asistini iyi değerlendiren Esosa Priestley takimini 2-0 öne geçiren golü atınca ilk devrede başka gol olmayınca devrede 2-0 Hopa sporun üstünlüğü ile sona erdi.

İkinci devreye yine hızlı başlayan taraf Hopaspor oldu. Rakip kaleye yüklenmeye devam eden Hopaspor da bu defa da İlyas’ın asistini iyi değerlendiren Bilal skoru 3-0’a taşıdı. 69 dakikada Hopa sporun frikik kullanan Mustafa meşin yuvarlağı doğrudan Çatık su filelerine gönderince takimini 4-0 öne geçirdi.

Karşılaşmanın 75 dakikasında bu defa Çatıksu ceza alanı içinde topla buluşan Hüseyin meşin yuvarlağı Çatıksu filelerine göndererek skoru 5-0’a taşıdı.

Karşilaşmanin78 dakikasında Yunus’un asistini iyi değerlendiren Bilal Çebi kendisinin ikinci golünü atarak skoru 6-0’a taşıyan golü attı. Karşılaşmada bu skorla sona erdi.