AnasayfaArtvin'den HaberlerHOPAPORT YENİ YILA ERKEN GİRDİ.

HOPAPORT YENİ YILA ERKEN GİRDİ.

HOPAPORT YENİ YILA ERKEN GİRDİ.

HOPAPORT yeni yıl balosunda coşku-eğlence hakimdi

HOPA-Ülkemizin ve bölgemizin önemli limanlarından olan ve son yıllarda yaptığı yatırımlar ve işlerle adından sıkça bahsettiren HOPAPORT yeni yıla Peronti Otel’de düzenlediği yılbaşı balosu ile girdi.

HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer, Lojistik danışmanı Atilla Yıldıztekin, KN İBRAKOM Proje Yönetici Asistanı Oğuz Baş ve tüm departmanlarda çalışan personeller eşleri ile yılbaşı balosuna katıldılar.

Yılbaşı balosuna katılan Genel Müdür Meriç Burçin Özer burada yaptığı konuşmada mesai arkadaşları ile yılın son günlerinin yaklaştığı bu günde birlikte olmak istediklerini ifade ederek “Yılbaşı balomuza “Hoş geldiniz” dedi. Özer “Arkadaşlar biliyorsunuz HOPAPORT hedefleri olan, yeni yeni projelerle her yıl bir önceki yıl hedefini geçerek yeni ufuklara yelken açan bir limandır. 500 bin ton yük elleçlemesi hedefini önümüze koyduk, 875 bin ton yük elleçledik, 2016 yılı için 1 milyon ton yük hedefini önümüze koyduk, dünyada ve ülkemizde yaşanan onca olumsuzluklara rağmen bu hedefi yakalamaya yanaştık. Yani biz hep mücadele ettik, ediyoruz, edeceğiz de.

Hedefe ulaşmak el ele vermekten geçiyor, Bizde tüm departmanlarda çalışan müdüründen sahada çalışan arkadaşlarımıza kadar el ele vererek bu hedeflere ulaşıyoruz. 2017 ülkemiz,  bölgemiz, Artvin’imiz ve Hopa’mız için, tüm vatandaşlarımız için, hepimiz için, HOPAPORT bünyesinde çalışan tüm arkadaşlarımız için, limanımız bağlantılı iş yapan tüm nakliyeci kardeşlerimiz ve aileleri için önce sağlıklı, mutlu, huzurlu geçmesi dileğimle hepinizin yeni yılını şimdiden kutluyorum. Yılbaşı balomuza katıldığınız için tekrar teşekkür ediyorum. İyi eğlenceler, İyi yıllar” dedi.

Peronti Otel restauranttaki HOPAPORT Yeni yıl balosu daha sonra gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren eğlencenin ardından sona erdi.

HAYATİ AKBAŞ